• Неодамнешно
Кралската Кралскиот Метал Switchblade Џеб Виткање Потчукнете Косата со Чешел За Брада, Мустаќи, Раководител СИМУЛИРАНИ ЕЛЕН Справи ~ ВКЛУЧУВА Брада Фактот Паричникот Кн

Кралската Кралскиот Метал Switchblade Џеб Виткање Потчукнете Косата со Чешел За Брада, Мустаќи, Раководител

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

КУПИ ОРИГИНАЛНИОТ PUSH-BUTTON SWITCHBLADE ЧЕШЕЛ : Само Кралската Кралскиот нуди чувствувате push-button пролет акција дизајн.Заклучување механизам и трајност ќе обезбедат долг живот на вашиот чешел.Пазете се од поевтини чешли на .Нашиот подобрен пролетта механизам и механизам за заклучување е изграден за да трае!Непречено сјај на полиран се справи и целокупната класичен дизајн додава свежина фактор.ВКЛУЧУВА Брада Фактот Паричникот Книшка.ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА & СТИЛОВИ : На Совршено распоредени парична казна заби чешел, го прави лесно да чешел косата на вашата глава или чешла и обликува вашето мустаќи) или брада.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Фабрикувани од екстра дебели нерѓосувачки челик за максимална издржливост.ЧЕЛИК ЗАКЛУЧУВАЊЕ БЕЗБЕДНОСТ : Безбедност рачката за заклучување ќе го задржи вашето чешел од пукање отвори.НЕМА да ПАДНЕ НАДВОР ОД ВАШИОТ ЏЕБ : Силен челик реверзибилна спојувалка за каиш обезбедува секогаш ќе имаат кога ви треба.КУПИ НАЈКУЛ ЧЕШЕЛ ЗА : непречено сјај на полиран се справи и целокупната класичен дизајн помага да додадете свежина фактор.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : 100% Пари гаранција за враќање кликнете на додади во кошничка копчето за СЕГА!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина

Дрво занает : Нашата коса чешли се рачно изработени од едно парче зелена сандаловина.Убаво полиран,мазн

DEN 810.96
Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични

Функционира одлично, лесен за употреба, , здрав, но мала тежина.Совршен за коса colorist.Погоден за коса беле

DEN 1768.80
Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,

Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни

DEN 402.96
Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гр

DEN 54.96