• Неодамнешно
Denifery Свадба Коса Чешел Светкавиот Кристал Свадба Чешел Свадба Коса Клип Шарени Коса Pin Партија Свадба Коса Додатоци за Невести (Црвено)

Denifery Свадба Коса Чешел Светкавиот Кристал Свадба Чешел Свадба Коса Клип Шарени Коса Pin Партија Свадба Коса

Buyers rating:
DEN 191.52

Количина на стоки

♥Рачно изработени item/Боја : Црвена. ♥Материјал : висок квалитет на кристали,чешел и жица. ♥Мерење : големината на косата со чешел е за 17cmx9cm(6.7"x3.5"). ♥Парче ќе изгледа домот и едноставно фантастична со повеќето свадба, и фустан-up стилови на косата има прекрасни цветни шема само убава и толку совршен за гроздобер стил невестата 1920 е свадба или Great Gatsby, Downton Опатија партија. ♥Denifery Headpiece е совршено како одличен разубавувањето за косата и лицето форма кога се приклучи на свадба, свадба,на партиите на роденден,свадба,топка,матурска или други формални прилики.Секоја девојка има сон скриени во срцето на се кралицата и добивање внимание,Denifery светкавиот кој има за цел да помогне да се направи романтична соништа,создавање на вашиот секојдневен убавина!. ♥♥ЗА ОВАА ТОЧКА♥♥ ♬Оваа косата додаток е направен од високо квалитетни материјали,и нејзините жица е различен од другите жица, тоа исто така може да се зачува за неколку години. ♬ ♥♥ИЗВЕСТУВАЊЕ ♥♥ ♬ве Молиме овозможи мала големина разликата се должи на рачно мерење,бидејќи фото екранот причини, сликата не може да гарантира бојата на страницата се прикаже и на вистински бои на производи е целосно конзистентна, ќе се обидам да објаснам тоа.♬ ♥♥ВРАТИ P0 LICY♥♥ ♬1. Производите со квалитетот на прашања поврзани може да се врати за враќање на парите или замена од страна на ни се јавите во рок од 3 дена од добивањето на вашите предмети. ♬ ♬2. Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена. ♬ ♬3. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригиналната етикета. ♬ ♥♥Одржување♥♥ ♬1. Ве молиме обидете се да не нека додаток со вода и алкално алкохол и други сода течности.♬ ♬2. Ве молиме да ги исклучите додатокот пред да се земе вежби.♬ ♬3. Ве молимебидете сигурни да се земе исклучите додатокот пред да одите во кревет во текот на ноќта, ве молиме да се стави додаток во затворен пакет.♬ ♥♥КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС♥♥ ♬Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.♬ ♥♥БЛАГОДАРИМЕ♥♥ ♬НАДЕВАМ ДЕКА ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА♬ ИМААТ УБАВ ДЕН!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични

Функционира одлично, лесен за употреба, , здрав, но мала тежина.Совршен за коса colorist.Погоден за коса беле

DEN 1768.80
Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,

Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се модел

DEN 691.20
Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96
Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина

Дрво занает : Нашата коса чешли се рачно изработени од едно парче зелена сандаловина.Убаво полиран,мазн

DEN 810.96