• Неодамнешно
Премиум Квалитет Рачно Изработени Анти-Статички Природни Овци Рог Чешел Без Рачка - Професионални Detangling Масажа Чешел (Брановидна)

Премиум Квалитет Рачно Изработени Анти-Статички Природни Овци Рог Чешел Без Рачка - Професионални Detangling

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

100% рачно изработени од висококвалитетни природни овци рог.Анти-Статички Ширина : 1.6 Инчи; Тежина : 1.2 Оз. 1、рогот чешел е чисто природни биолошки производ. 2、Поврзете тело блескавата и проѕирни и транспарентни, мазна, силна жилавост. 3、Анти-Статички т грижете се, постојат начини да се ослободите од мирисот:. 1、ве Молиме не го мијат рог чешел со вода, вода ќе ја влоши стареење на сирената;. 2、Земете чешел и оставете го во сува, добро вентилирани место.Мирисот ќе исчезне по еден период на време. 3、се разбира можете да ја фаќа за некои етерични масла или маслиново масло на вашиот чешел,а Потоа направи вториот чекор, кој ќе го отстрани мирис побрзо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина

Дрво занает : Нашата коса чешли се рачно изработени од едно парче зелена сандаловина.Убаво полиран,мазн

DEN 810.96
Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични

Функционира одлично, лесен за употреба, , здрав, но мала тежина.Совршен за коса colorist.Погоден за коса беле

DEN 1768.80
XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне

Практичен дизајн : Овој широкзаб чешел е дизајниран за да ви овозможи со удобен стил, средување и мазна ч

DEN 1720.80