• Неодамнешно
Широк Заби Detangler Чешли Сет на 3, Професионални Салон Анти-статички Чешел, Фризерски Берберот Чешел Со Кука за Кадрава Коса, Долга Коса, Knotty Коса, Влажна Коса.

Широк Заби Detangler Чешли Сет на 3, Професионални Салон Анти-статички Чешел, Фризерски Берберот Чешел Со Кука

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ】Blue ZOO Detangling коса чешли поставени се направени од високо-квалитетни PP пластика, тие се подебели отколку што повеќето чешли во американскиот пазар, услугата живот е повеќе од 5 години. 【TANGLER-СЛОБОДЕН ДИЗАЈН】На tangler-слободен чешли поставите доаѓа со широк далечина и рунда заврши заби, Голем за сите типови на коса, тоа ќе не боли главата и ќе се подобри главата на циркулацијата на крвта. 【НА УДОБНОСТ УПОТРЕБА ЧУВСТВА】дебела рачка обезбедува одлично чувство за задржете, и чешли работат одлично за коса организација, удобно и непречено да ги користат, пред-drilled дупка, а друга кука дизајн за бесење.не се справи со чешли дизајн за патување се носат. 【Се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО ТИПОВИ КОСА】Голем за двете влажно или суво статус на косата.Долга коса, густа коса, кадрава коса, knotty коса и така натаму.Ќе добиете она што го гледате, Нема хаос, нема гужва. 【УПОТРЕБА ТЕМИ】На pinky боја чешли собата е убава и шик, одлична за дневно-употреба или се присутни на вашето семејство, пријатели, старци и деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина

Дрво занает : Нашата коса чешли се рачно изработени од едно парче зелена сандаловина.Убаво полиран,мазн

DEN 810.96
XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне

Практичен дизајн : Овој широкзаб чешел е дизајниран за да ви овозможи со удобен стил, средување и мазна ч

DEN 1720.80