• Неодамнешно
Folansy 2 Парчиња Афро Чешел Метал Афроамериканец ги Собереш Чешел Фризерски Стил Алатка за Коса, ги Собереш на Косата ... (Црно-4, 2pack)

Folansy 2 Парчиња Афро Чешел Метал Афроамериканец ги Собереш Чешел Фризерски Стил Алатка за Коса, ги Собереш

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Пакет се вклучени : 2 различни стилови на Афро чешли,основните изберете чешли за DIY фризура.Големини : 9.2 x 2.8 инчи/ 23.3 x 7 cm, 9.2 x 2.8 инчи/ 23.3 х 7 см(Должина * Ширина).Материјал : Направен од метал материјал,засилен заби,не ' рѓа, трајни производи за долго време.Предност : Овие предмети имаат широк заби,не грижете се да наштети на вашиот скалп и коса.Примена : Совршен за кадрава коса и Афро фризура.Специјален Дизајн : Класична црна тупаница дизајн;Симпатична чешел се справи.Боја : Црна-4, 2pack.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична

Страна направена од органски сандаловина со нежна нега.Се шири природни масла од скалпот на косата опаш

DEN 105.60