• Неодамнешно
XIAOL Боја совет-Опашка Чешел Чистење, Чешел Haircutting Чешел Шминка Фризерски Дел Чешел

XIAOL Боја совет-Опашка Чешел Чистење, Чешел Haircutting Чешел Шминка Фризерски Дел Чешел

Buyers rating:
DEN 26.16

Количина на стоки

✅ Димензии : 20 см * 1.5 cm Материјал:пластика. ✅ Анти-статички и отпорни на топлина, не е лесно да се биде скршен, лесни и издржливи. ✅ За косата, разделба, назад чешла, пост стил и боење на косата, берберот и козметички снабдување колекции. ✅ Оваа опашка чешли за sectioning и стил, погоден за салон, идеален чешел за создавање на убава линија разделба. ✅Рачка има заострените опашка што овозможува брзо sectioning, одвојување и разделби; Висок чешел дизајн за брзо разделба.Опис : нови 100% , со висок квалитет и шарени посочи опашка comb Material : Plastic Size : 20 см * 1.5 cm Color : Розова, Сина, Жолта, Виолетова, Црвена (Мулти-боја случаен испорака)Функција : 1. Поделете ја косата во неколку линии, или врзување на пони опашка, ако сакате да се зборува за отворени коса што изгледа на построги, можете да користите некои вода и потоа израмните со посочи comb2. Во прилог на функцијата на распределба на линија, посочената чешел, исто така може да чешел косата, правејќи ја косата се појавуваат меки во обратна бричење начин.3. Грубост, заштита на косата, се грижи за совршен hair Bag вклучува : 1 * Посочи опашка чешел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,

Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се модел

DEN 691.20
Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гр

DEN 54.96
Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96