• Неодамнешно
11 Парчиња Косата Жилет Коса Чистење, Чешел Косата Texturizing Сечење Жилет Чешел со Замена Нерѓосувачки Челик Жилети за Салон за Домашна Употреба

11 Парчиња Косата Жилет Коса Чистење, Чешел Косата Texturizing Сечење Жилет Чешел со Замена Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Она што ќе добиете : доаѓа со 1 парче на косата жилет чешел и 10 парчиња на замена нерѓосувачки челик жилети во вкупно, доволна количина за да ги задоволи вашето секојдневно користење и замена, нема потреба да се трошат време за купување, заштедите вашето време и енергија.Издржлив материјал : овие косата жилети се направени од не 'рѓосувачки челик, трајни и стабилни да се користи, не е лесно да' рѓа или не, секој жилет може да ви послужи за траен време.Разни usages : нашата коса чистење, чешли се соодветни или салон, дома и лична употреба, тие се вклопуваат и за жените и мажите на косата, исто така можете да ги користите за да се намали перики и домашно милениче наежвам.Големина детали : коса texturizing сечење жилет чешел мерки за прибл. И 17,5 см/ 6.89 инчи во должина и нејзините жилет е прибл. 6 cm/ 23.6 инчи во должина, може да биде лесно прифатено од страна на повеќето луѓе, достапни за сечење директно, кадрави, дебели или тенки влакна.Љубезно ве молиме да напомена : тоа сет на коса texturizing сечење жилет чешел содржи посочи делови, па ве молиме да го користите внимателно и да се држи подалеку од деца под 3 години.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,

Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се модел

DEN 691.20
Liushop Општи Стил Чешлање Чешел Природни Сандаловина Чешел Стилски Кинеската Традиционална Фризура Алатка Здрав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liushop Општи Стил Чешлање Чешел Природни Сандаловина Чешел Стилски Кинеската Традиционална Фризура Алатка Здрав

Добра четка косата може да ги исполни вашите различни нега на коса потреби.Рибиво облик на дизајн значи

DEN 648.00
Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина

Дрво занает : Нашата коса чешли се рачно изработени од едно парче зелена сандаловина.Убаво полиран,мазн

DEN 810.96
Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96