• Неодамнешно
Прекрасна Кул Цврсто Дрво Масажа на Коса и Чешел со Handl за Кадрава Коса,Подарок за Девојки Monther или Пријатели.

Прекрасна Кул Цврсто Дрво Масажа на Коса и Чешел со Handl за Кадрава Коса,Подарок за Девојки Monther или Пријатели.

Buyers rating:
DEN 660.00

Количина на стоки

Ова е цврсто дрво масажа чешел со рачка за кадрава коса.Материјал : Цврсти топола.Големина : 21.6x6.1x3.6cm.Тоа доаѓа со giftbox, и како идеален подарок за пријателите и родителите или лична употреба.Забелешка : ве Молиме НЕ натопете го во вода или изложеност под сонце.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата истакнување Одбор, топло-Боење и Четкање Напивка Одбор, Печење Масло одбор Боја Одбор, Обновливи Пластични

Функционира одлично, лесен за употреба, , здрав, но мала тежина.Совршен за коса colorist.Погоден за коса беле

DEN 1768.80
XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична

Страна направена од органски сандаловина со нежна нега.Се шири природни масла од скалпот на косата опаш

DEN 105.60
Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,

Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се модел

DEN 691.20
Liushop Општи Стил Чешлање Чешел Природни Сандаловина Чешел Стилски Кинеската Традиционална Фризура Алатка Здрав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liushop Општи Стил Чешлање Чешел Природни Сандаловина Чешел Стилски Кинеската Традиционална Фризура Алатка Здрав

Добра четка косата може да ги исполни вашите различни нега на коса потреби.Рибиво облик на дизајн значи

DEN 648.00