• Неодамнешно
Andis Господар Двојна Магнет Мал 5-Чешел Сет и Голем 4-Чешел Сет со BeauWis Сечилото Четка

Andis Господар Двојна Магнет Мал 5-Чешел Сет и Голем 4-Чешел Сет со BeauWis Сечилото Четка

Buyers rating:
DEN 142.80

Количина на стоки

За безбедна, прецизно сечење.Висок квалитет магнети издржлив материјал, кој што ќе ни се скрши ниту се наведнуваат.Одговара : МБА, MC-2, ML, ЧАСОТ-1 и ЧАСОТ-2. Двојно Магнет за секој com.Мали чешел поставите големини : 0, 1, 2, 3, 4 (1/16", 1/8", 1/4", 3/8", 1/2") на голем сет големини : 5, 6, 7, 8 (5/8", 3/4", 7/8", 1").Andis Магнетни Водич Чешел комплет вклучува сет од 5 МАЛИ чешли и сет на ГОЛЕМИ чешли и бонус Beau Wis сечилото четка за чистење на вашиот лопати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетка цвет Октопод во Облик на 1 Скалпот Масажа, Чешел, Грпка форма рачно изработени Природни Зелени Сандаловина

Дрво занает : Нашата коса чешли се рачно изработени од едно парче зелена сандаловина.Убаво полиран,мазн

DEN 810.96
U-M Кристал Бисер Свадба Коса Чешел Косата Додатоци Легура Плоча Коса Клипови Кристал Коса Внесува Чешли Удобно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

U-M Кристал Бисер Свадба Коса Чешел Косата Додатоци Легура Плоча Коса Клипови Кристал Коса Внесува Чешли Удобно

Убава и модерен дизајн.Применливи подароци прилики : надоместоци на вработените, трговски саеми, свадби

DEN 267.12
Spriggle Коса, Ги Собереш Розова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spriggle Коса, Ги Собереш Розова

Коса, ги собереш за кадрава коса.Широко распоредени заби.Забава се справи со дизајн.Го прави голем дар.П

DEN 287.76
Liushop Општи Стил Чешлање Чешел Природни Сандаловина Чешел Стилски Кинеската Традиционална Фризура Алатка Здрав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liushop Општи Стил Чешлање Чешел Природни Сандаловина Чешел Стилски Кинеската Традиционална Фризура Алатка Здрав

Добра четка косата може да ги исполни вашите различни нега на коса потреби.Рибиво облик на дизајн значи

DEN 648.00