• Неодамнешно
DC Comics за домашни Миленици Супер Херој Куче Т-Маица, X-Large | Супермен Логото Куче Т Риза за домашни Миленици во Морнарица/Red | Меки и Удобни Машина Перат Лесни Куче Облек

DC Comics за домашни Миленици Супер Херој Куче Т-Маица, X-Large | Супермен Логото Куче Т Риза за домашни Миленици

Buyers rating:
DEN 647.52

Количина на стоки

ЗА ВАШАТА СУПЕР-КУЧЕ — Вашиот кучешки крстоносец ќе се чувствуваат како вистински супер миленичиња со оваа забавна куче tee!Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен стрип и акционен филм херои, додека да се игра со твоите pup.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ — Ова куче tee е направена со трајни и удобно ткаенина ќе се одржи преку бескрајни авантури и да ги задржи своите светли бои преку мијат по миење.КУЧЕ ОДОБРЕНИ TEE — Овој висок квалитет куче tee карактеристики милениче пријателски сече, се вклопуваат, и ткаенина.Вашето куче ќе се чувствуваат удобно работи и frolicking во супер стил.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ПОДАРОК — Изненадување на DC Comics фан и домашно милениче љубовник во вашиот живот, со една симпатична куче т-маица со класичен херој дизајн.ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ И ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ — Проверете го нашиот други огласи за повеќе суперхерој куче маици и DC Comics милениче облека во големини за да одговараат на сите раси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат