• Неодамнешно
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 Slim Конзола заврши Налепница Кожи Bandana

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 Slim Конзола заврши Налепница Кожи Bandana

Buyers rating:
DEN 708.00

Количина на стоки

6 Парче на Кожата Комплет - Опфаќа Sony Play Station 3 Slim Конзола.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Sony Play Station 3 Slim Конзола Не Се Вклучени.Секој Sony Play Station 3 Slim Конзола Кожата комплет е отпечатена со супер-висока резолуција со ултра заврши.Сите кожи се заштитени со Силни Shield.Оваа ламинатни штити од гребење, бледнее, пилинг и најважно од се остава леплива хаос .Нашиот патентиран напредни воздух-порака на винил s совршен инсталација во секое време.Кога сте подготвени да ја смените вашата кожа отстранување е брзо, не леплива хаос или gooey остатоци за повеќе од 4 години.Овој пакет е 6 парче кожа, винил комплет.Вие не може да тргне наопаку со Mighty Skins.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат