• Неодамнешно
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 PS3 Контролер заврши Налепница Кожи Крстот Отворот

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 PS3 Контролер заврши Налепница Кожи Крстот Отворот

Buyers rating:
DEN 247.20

Количина на стоки

1 Парче Кожа Кит - го Зафаќа Предниот дел.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Sony Play Station 3 PS3 Контролер НЕ се Вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кристина Kvilis Жирафа Уметност Микс Винил Налепница Игри на Кожата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кристина Kvilis Жирафа Уметност Микс Винил Налепница Игри на Кожата

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кристина Kvilis Производ.УлтраТенок и Супер Лесни.Вода и згас

DEN 1168.80