• Неодамнешно
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 PS3 Контролер заврши Налепница Кожи Земјата Chevron

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 PS3 Контролер заврши Налепница Кожи Земјата Chevron

Buyers rating:
DEN 1082.40

Количина на стоки

1 Парче Кожа Кит - го Зафаќа Предниот дел.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос Загарантирана.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Силен Кожи се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Sony Play Station 3 PS3 Контролер НЕ се Вклучени.Секој Sony Play Station 3 PS3 Контролер за полнење е отпечатена со супер-висока резолуција со ултра заврши.Сите кожи се заштитени со Силни Shield.Оваа ламинатни штити од гребење, бледнее, пилинг и најважно од се остава леплива хаос загарантирана.Нашиот патентиран напредни воздух-порака на винил гарантира совршена инсталација во секое време.Кога сте подготвени да ја смените вашата кожа отстранување е брзо, не леплива хаос или gooey остатоци за повеќе од 4 години.Овој пакет е 2 парче кожа, винил комплет.Вие не може да тргне наопаку со Силен Кожата.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат