• Неодамнешно
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 PS3 Контролер заврши Налепница Кожи Флорални Чипка

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 3 PS3 Контролер заврши Налепница Кожи Флорални Чипка

Buyers rating:
DEN 261.12

Количина на стоки

1 Парче Кожа Кит - го Зафаќа Предниот дел.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Sony Play Station 3 PS3 Контролер НЕ се Вклучени.Секој Sony Play Station 3 PS3 Контролер за полнење е отпечатена со супер-висока резолуција со ултра заврши.Сите кожи се заштитени со Mighty Shield.Оваа ламинатни штити од гребење, бледнее, пилинг и најважно од се остава леплива хаос .Нашиот патентиран напредни воздух-порака на винил s совршен инсталација во секое време.Кога сте подготвени да ја смените вашата кожа отстранување е брзо, не леплива хаос или gooey остатоци за повеќе од 4 години.Овој пакет е 2 парче кожа, винил комплет.Вие не може да тргне наопаку со Mighty Skin.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кристина Kvilis Жирафа Уметност Микс Винил Налепница Игри на Кожата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кристина Kvilis Жирафа Уметност Микс Винил Налепница Игри на Кожата

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кристина Kvilis Производ.УлтраТенок и Супер Лесни.Вода и згас

DEN 1168.80