• Неодамнешно
Моден Ручек Торба Жените Gloppie Шминка Торба Козметички Патна Торба Шминка Организатор Леопард+ Бел Цвет

Моден Ручек Торба Жените Gloppie Шминка Торба Козметички Патна Торба Шминка Организатор Леопард+ Бел Цвет

Buyers rating:
DEN 558.48

Количина на стоки

ВИСОК-КВАЛИТЕТ - Gloppie шминка торба е направен од водоотпорен и издржливи најлон, лесен за чистење, само треба да се избрише со влажна крпа.ПАТУВАЊЕ КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА Големина : 7.08*5.11 инчи, преносни и лесен.Малите козметички торба може да се одржи некои мали козметика и производи за нега на кожата, може да се користи за промена, кармин, шминка алатки, итн.УДОБЕН КУКА & ВНАТРЕШНИОТ ЏЕБ - На предавање на патување шминка торба со страна се справи & zip-топ затворање, тоа е лесно да се носат кога ќе се на-на-go.Мини шминка случај изградена-во 4 внатрешни џебови и главната преграда се совршени за чанта или секојдневниот сочинуваат торбичка.СОВРШЕН ПОДАРОК - Нашите toiletry пошта се погодни за млади, девојки и жени, може да се користи во секојдневниот живот, бизнис, патување, викенд надвор.И да работат како toiletry кеси, шминка торбичка, накит случај, монета чанта.Совршен подарок за денот на Вљубените, Божиќ, роденден, годишнина, денот на Благодарноста.КУПИ СО ДОВЕРБА - Gloppie е посветена на обезбедување на клиентите со квалитет на производите и се грижат услуги.Ако имате било какви прашања во текот на користењето на нашите шминка случај, ве молиме да ги споделите со нас.Клиентите задоволство е нашата најголема извршување.Gloppie Компактен Шминка Кеси за Жени и девојки Материјал : Водоотпорен најлон + полиестер Големина : 7.08*5.11 инчи На кеси функција на врвот патент и од страна на справи, лесно да се носат на.Козметичката кеси се идеални за патување и помогне да се намали багаж простор.Компактен и лесен toiletry пошта организира сите на вашите мали предмети и да се стави во вашиот багаж или рачна торба на напор.Доволно простор за место дневни потреби, направи сè добро организирани.Внатрешни џебови и главната преграда се големи за да ги зачувувате и организирате мали лични податоци, како што се кармин, комплет за нокти,шминка четки, сенки, за нега на кожата производи,канцеларијата на стационарни, мали електроника, итн.Тоа е исто така добар избор за подарок за жените, семејства, пријатели, роденденски подарок, годишнина изненадување, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, Нова Година подароци, ден на Мајката подароци.Пакет : 1 x Gloppie шминка торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Wobe 3 Преносни Компјутери Јасно Шминка Торба Водоотпорен Патент Козметички Торба Транспарентен Патување Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wobe 3 Преносни Компјутери Јасно Шминка Торба Водоотпорен Патент Козметички Торба Транспарентен Патување Складирање

Големина : големината на Јасно Козметички Торба е за (L x W x H) : големи : 11.8 x x 8.7 за 3,9 инчи; Средно : 9.8 x 7.9 x 2 ин

DEN 1478.40
Транспарентно Преносно се Мијат Торбичка Патувањето Организаторот Патент Чанти Козметичката Торбичка за Капење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Транспарентно Преносно се Мијат Торбичка Патувањето Организаторот Патент Чанти Козметичката Торбичка за Капење

Производот Категорија : Козметички Торба.Материјал : Мрежа.Предности на производите : Дише, Лесен и Прен

DEN 46.56
Креативни козметички торба,Шминка Торба за Жените Подарок Патна Торба Козметички Складирање Торба Платно Памук
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни козметички торба,Шминка Торба за Жените Подарок Патна Торба Козметички Складирање Торба Платно Памук

Двострано printied, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со сек

DEN 143.76
Шминка Торба Патување Козметички Торба Еднорог Простор Астронаут Црна Позадина Toiletry Торба Организатор Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка Торба Патување Козметички Торба Еднорог Простор Астронаут Црна Позадина Toiletry Торба Организатор Торбичка

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува ▶Лесни и Издр

DEN 239.76
Свадба Опстанок Комплет,Свадба Итни Комплет,Свадба Ден Итни Комплет, Булчински Туш Подароци-Шминка За Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свадба Опстанок Комплет,Свадба Итни Комплет,Свадба Ден Итни Комплет, Булчински Туш Подароци-Шминка За Патување

Двострано печатени, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со

DEN 143.76
Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за

Божиќ Подарок Идеи :двострано печатени, со висок квалитет слој, за да се обезбеди висок квалитет на сли

DEN 258.96