• Неодамнешно
Пеперутка Drawstring Козметички Торба За Жените Девојка Преносни Шминка Кофа Toiletry Торба,Мултифункционални Барел Организатор Чување

Пеперутка Drawstring Козметички Торба За Жените Девојка Преносни Шминка Кофа Toiletry Торба,Мултифункционални

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Премиум Материјал : Шминка Торба Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер,Кој Е Многу Издржливи, Водоотпорен И Абразија-Отпорни.Исполнет Со Shockproof Памук,Барел, Козметички Торба Можат Ефикасно Чување И Заштита На Вашиот Предмети,И Тоа Исто Така Може Да Стојат Самостојно.Добро Дизајнирани : Печатени Со Живописни Бои И Елегантна Форма.Прилагодливи Drawstring Затворање Дизајн Безбедно Ги Чува Toiletry Торба Затворени И Се Спречува Најмалите На Вашите Предмети Од Кои Спаѓаат Надвор.Голем Капацитет : 6.7x6.7x10 Инч.Изградена Во 3 Mesh Џебови,4 Ластичињата Ремени,Совршен За Секојдневна Употреба И Патување.На Водоотпорен Барел Toiletry Торба Големи Е Многу Лесен За Складирање И Организација На Вашите Toiletries,Козметика,Бричење,Патување Прибор И Кои Било Други Лични Предмети Итн.Подарок : На Лесни Преносни И Свитлива Кофа Козметички Торба Е Најдобар Подарок За Жени И Девојки, На Нивните Патување Живот,Што Се Користи За Да Ги Зачувувате И Организирате Вашите Козметика.Посебна Забелешка : Симпатична Toiletry Кеси За Жените Е Препорачано Да Се Мијат Со Рака,Нека Се Исуши Природно,А Не Кајгана Toiletry Торби За Патување Жените.Ако Кофа Toiletry Торба Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето,Ние Ќе Се Справи Со Вас Како Е Можно Поскоро.На Toiletry Торби За Патување Жени Мажи Дизајн Е Полна-Ширина Печатење,Материјалот Е Од Полиестер, И Надворешноста Се Направени Од Издржлив Полиестер Да Се Спречи Кинење.Мека Полиестер Ткаенини Се Користи Во Внатрешноста,Која Е Лесно Да Се Чисти.Ако Козметика Spills Во Торба,Само Избришете Го Со Влажна Крпа.Капацитетот На Шминка Торба Е Доволно За Складирање И Организација На Вашите Лични Козметички Објекти И Мали Работи,На Состанокот На Вашата Секојдневна Употреба.Покрај,Тоа, Исто Така, Е Водоотпорен И Лесен.Toiletry Торби За Патување Жени Мажи Водоотпорен Е Пренослив,Количка,И Лесно Да Се Носат Наоколу.На Drawstring Барел Козметички Торба Е Голем Дар Избор За Жените,Gilrs И Пријатели.Постојат 3 Mesh Печ Џебови Во Drawstring Главниот Џеб, И 4 Еластична Шминка Четка Одредување Врзете Ремени.Оваа Toiletry Торби За Патување Жените Екстра Големи Димензии На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мајка во Законот Подароци од Ќерка во Законот, Смешни Мајка-во-закон Подароци од Син-во-закон, Уникатен Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мајка во Законот Подароци од Ќерка во Законот, Смешни Мајка-во-закон Подароци од Син-во-закон, Уникатен Роденден

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, бра�

DEN 143.76
Транспарентно Преносно се Мијат Торбичка Патувањето Организаторот Патент Чанти Козметичката Торбичка за Капење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Транспарентно Преносно се Мијат Торбичка Патувањето Организаторот Патент Чанти Козметичката Торбичка за Капење

Производот Категорија : Козметички Торба.Материјал : Мрежа.Предности на производите : Дише, Лесен и Прен�

DEN 46.56
Wobe 3 Преносни Компјутери Јасно Шминка Торба Водоотпорен Патент Козметички Торба Транспарентен Патување Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wobe 3 Преносни Компјутери Јасно Шминка Торба Водоотпорен Патент Козметички Торба Транспарентен Патување Складирање

Големина : големината на Јасно Козметички Торба е за (L x W x H) : големи : 11.8 x x 8.7 за 3,9 инчи; Средно : 9.8 x 7.9 x 2 ин

DEN 1478.40
Шминка Торба, Шминка Случај козметички торба шминка организатор торба Патување Шминка Торба Мермер Шминка Воз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка Торба, Шминка Случај козметички торба шминка организатор торба Патување Шминка Торба Мермер Шминка Воз

ПРИЛАГОДЛИВИ DIVIDERS : внатрешните divider ви овозможува да го решите и чување на вашите козметика, така што ва

DEN 719.76
Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за

Божиќ Подарок Идеи :двострано печатени, со висок квалитет слој, за да се обезбеди висок квалитет на сли�

DEN 258.96