• Неодамнешно
Козметички Торба, СВЕТЛИНА ЛЕТ Шминка Торба Патување Шминка Козметички Случај Организаторот со Прилагодливи Dividers за Козметика, Шминка Четки

Козметички Торба, СВЕТЛИНА ЛЕТ Шминка Торба Патување Шминка Козметички Случај Организаторот со Прилагодливи

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Голем Капацитет-11" x 7.5"x 5.5", шминка случај да имаат доволно простор за складирање на вашиот makeups и козметички прибор, како кармин, шминка четки, сенката за очи, шминка палети и сл.Прилагодливи Оддел-нашите шминка патување случај доаѓаат со неколку прилагодливи ЕВА dividers, можете да го дизајн себе внатрешните прегради со прилагодување dividers да ги собере различни козметика и чувајте ги совршено одвоени и организирани.Премиум Материјал-компактни шминка кутија е изработена од водоотпорен материјал, издржлив метал патентите може да се користи постојано и лесно не се оштетени.Преносни-Идеален за 5-15 дена долг одмор, службено патување, семеен викенд getaways, и облекување маса организација.Шминка торба може да се свитлива и спакувани во носење на багажот.Повеќенаменски-Ова сочинуваат Торба не само што може складирање на вашата козметика, но, исто така, Накит, Електронски Додатоци, Етерични масла, Toiletries, Бричење за Полнење, дигитални камери, и е добар помошник за шминка и љубители на патници.Димензии -11" x 7.5"x 5.5; Погоден за сенката за очи, кармин, шминка руменило, веѓата, лак, шминка на палети, toiletries итн.Материјал : водоотпорен ткаенини, трајни и лесни да се чистат.Овој козметички торба имаат повеќе прегради и шминка четки слотови, да ги задржи вашите шминка и шминка четки се уредни и чисти.Овој голем шминка торба не само што може складирање на вашата козметика, но, исто така, Накит, Електронски Додатоци, Камера, Етерични масла, Toiletries, Бричење за Полнење итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Смешни Лист Шминка Козметички Торба Патент Торбичка | Може да Биде Шминка Може да Биде Козметички Патна Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смешни Лист Шминка Козметички Торба Патент Торбичка | Може да Биде Шминка Може да Биде Козметички Патна Торба

Смешни Тема : Оваа шминка торба со смешни тема комбинација ќе биде голем нагласи, додавајќи забава и бој�

DEN 2138.40
Шминка Торба Патување Козметички Торба Море морска ѕвезда Шема Сина Позадина Toiletry Торба Организатор Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка Торба Патување Козметички Торба Море морска ѕвезда Шема Сина Позадина Toiletry Торба Организатор Торбичка

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува ▶Лесни и Издр�

DEN 239.76
Шминка Торба Патување Козметички Торба Еднорог Простор Астронаут Црна Позадина Toiletry Торба Организатор Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка Торба Патување Козметички Торба Еднорог Простор Астронаут Црна Позадина Toiletry Торба Организатор Торбичка

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува ▶Лесни и Издр�

DEN 239.76
Шминка Торба, Шминка Случај козметички торба шминка организатор торба Патување Шминка Торба Мермер Шминка Воз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка Торба, Шминка Случај козметички торба шминка организатор торба Патување Шминка Торба Мермер Шминка Воз

ПРИЛАГОДЛИВИ DIVIDERS : внатрешните divider ви овозможува да го решите и чување на вашите козметика, така што ва

DEN 719.76
Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за

Божиќ Подарок Идеи :двострано печатени, со висок квалитет слој, за да се обезбеди висок квалитет на сли�

DEN 258.96