• Неодамнешно
BAGSMART Шминка Торба Козметички Торба Големи Toiletry Торба Патување Шминка Случај Организаторот за Жените, Теал

BAGSMART Шминка Торба Козметички Торба Големи Toiletry Торба Патување Шминка Случај Организаторот за Жените,

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Екстра Голем Капацитет - L12.6 x W5.7 x H6 инчен, лесно Може да се фрли во полна големина козметика или toiletries.Доволно голем за Dyson Фен Постави и виткање железо.На врвот област за различни големина шминка четки и убавина tools.Одлично за Долго Патување - Идеален за 5-15 дена долг одмор, службено патување, семеен викенд getaways, и облекување маса организација.Шминка торба е голем, но може да бидат спакувани во 20-инчен носење на багажот.Добро Заштитна Поместена пена на сите страни за одлична заштита.TPU покрие за да се заштити четки и не се грижите за дамки.Дното метал studs да се намали триењето.Материјал - Направени од издржлив и водоотпорен праска-кожа, ткаенина со еластична на допир.Шевове дизајн го прават овој суета случај мода и згодна.Најдобар Практичен Подарок - Ова козметички случај е навистина погодна за твоите најдобри пријатели, мамо, ќерки, пратилки, девојка како роденденски подарок, ден на мајката подарок, колеџ подарок.Надворешноста : водоотпорен и крои дизајн праска-кожа, ткаенина.Мвр : водоотпорен полиестер обвивка.Други : водоотпорен TPU капак.Големина : L28 x W14.5 x H15(11" x 5.7" x 6").Водоотпорен TPU капак и се основа за заштита на четки и не се грижите за дамки.TPU е еколошки материјал, тоа е stretchier и помек од PVC.На врвот е вграден во огледало, ве молиме да се откине заштитна фолија пред да го користите.На дното е еластична бендови и пошта за убавина алатки како ноктите clippers, пинцети.Посебно голем капацитет за подобро да ги организирате вашите козметика.Мрежа џебовите на dividers за мали предмети како венчиња, кармини, шминка памук.Згодна и функционално, на BAGSMART козметички случај е дизајниран за убавина-љубов патници.Со доволно простор за сите ваши мора да се има козметика но и со убаво големо отварање па можете да видите сè во внатрешноста.Неговиот најдобар партнер(шминка ќеса) за вашето патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Медицински Асистент Подарок за Жените Шминка Торба Клинички медицинска Сестра Подарок Благодарност Подарок за

Божиќ Подарок Идеи :двострано печатени, со висок квалитет слој, за да се обезбеди висок квалитет на сли

DEN 258.96
Креативни козметички торба,Шминка Торба за Жените Подарок Патна Торба Козметички Складирање Торба Платно Памук
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни козметички торба,Шминка Торба за Жените Подарок Патна Торба Козметички Складирање Торба Платно Памук

Двострано printied, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со сек

DEN 143.76
Смешни Шминка Торба Подарок за Жените Најдобри Пријатели Сестра | Намали Шминка Патент Торбичка Козметички Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смешни Шминка Торба Подарок за Жените Најдобри Пријатели Сестра | Намали Шминка Патент Торбичка Козметички Торба

Смешни Тема : Оваа шминка торба со смешни тема комбинација ќе биде голем нагласи, додавајќи забава и бој

DEN 311.76
Мајка во Законот Подароци од Ќерка во Законот, Смешни Мајка-во-закон Подароци од Син-во-закон, Уникатен Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мајка во Законот Подароци од Ќерка во Законот, Смешни Мајка-во-закон Подароци од Син-во-закон, Уникатен Роденден

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, бра

DEN 143.76
Шминка Торба, Шминка Случај козметички торба шминка организатор торба Патување Шминка Торба Мермер Шминка Воз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка Торба, Шминка Случај козметички торба шминка организатор торба Патување Шминка Торба Мермер Шминка Воз

ПРИЛАГОДЛИВИ DIVIDERS : внатрешните divider ви овозможува да го решите и чување на вашите козметика, така што ва

DEN 719.76