• Неодамнешно
ПОПУШТАТ ГУБЕЊЕ на FIX - Стил Creme (1.25 мл) & Магла Спреј (6 мл) & Стил Creme (2.5 oz) (Пакување од 3)

ПОПУШТАТ ГУБЕЊЕ на FIX - Стил Creme (1.25 мл) & Магла Спреј (6 мл) & Стил Creme (2.5 oz) (Пакување од 3)

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

СТИЛ КРЕМ И ГУБЕЊЕ на МАГЛА СЕТ : Ова Попуштат Коса Поправи пакетот вклучува 1 - 1.25 оз.Стил Creme, 1 - 2.5 oz.Стил Creme и 1 - 6 мл.Магла Спреј.Заедно тие работи да се изедначи коса, борбата frizz, и да се обезбеди термо заштита и механичка заштита против топла коса tools.ОСТАВЕТЕ-ВО КОСАТА ТРЕТМАН : Пукнатината Поправи Косата Стил Крем е единствена мулти-барањата оставете-во третман кој веднаш и ефикасно го претвора keratin-осиромашен, истакна, frizzy, кадрава коса за елегантни, мазна, здрава, сјајна изглед.НАВЛАЖНУВАЧКИ КОСА МАГЛА : Оваа зависност мулти-tasker moisturizes целиот влакно за да се заштитат од сушењето, термичкиот стил, и влажноста на воздухот.Попуштат Коса Поправи Магла Спреј обезбедува голема покриеност за да се зајакне и detangle косата при додавање сјај.УНИКАТНА КОМБИНАЦИЈА НА ACAI & И ПРОТЕИНИ : Високо софистицирана микро протеини и енергија пептиди веднаш кисна длабоко во косата cuticle и encase на коса фоликул со keratinous бонд, оставајќи ја косата мазна, сјајна, и луксузен.ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, PARABEN-FREE & СУРОВОСТ-СЛОБОДНО : Пукнатината Коса Fix е вашиот извор за 100% на Вегетаријанската и Суровост-Бесплатна професионална Нега на Коса!Нашите производи се исто така Paraben-Free, Сулфат-Бесплатно, Глутен-Бесплатно, и да се Направени во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат