• Неодамнешно
Божиќ Снегулка Црвено Sherpa Руно Топло Ќебе Мека Луксузен Бебе Големина Деца Ќебе Кадифен Креветчето Fuzzy Микрофибер Фланелен Боксери Зима Лесни Ќебе 39X60

Божиќ Снегулка Црвено Sherpa Руно Топло Ќебе Мека Луксузен Бебе Големина Деца Ќебе Кадифен Креветчето Fuzzy

Buyers rating:
DEN 1116.00

Количина на стоки

[ Материјал ] : 100% Пријателски Кадифен Фланелен боксери и Sherpa, цела Сезона Мек Материјал, Firendly за Деца, Лесни, Дише и Издржливи.Многу Топло за Зима!.Големина ] : 60"x39" , голема големина за Деца, деца, момчиња, девојки.Можете лесно може да се свитка и да пакувам во торба кога патувате, исто така, може да се користи во шетач, бебешко столче и да игра рампа итн. [ Печати Дизајн ] : Црвени со Бели Снегулки.Божиќ дизајн и празник стил за доаѓањето на зимата.Убаво Благодарение Давање Ден подарок за вашата роднина Фланелен боксери со бела sherpa Стил Деца Ќебе За Бебе,Деца, Момчиња, Девојки, деца. [ Услужни и Пријателски за Деца Кожата ] : мека, мазна површина ткаенина е 100% микрофибер полиестер ткаенини.Фланелен боксери хумор sherpa прави ноќта топло и удобно. [ Лесно се Грижи ] : Машина за миење со ладна вода со слични бои.Собори сува ниска.Не кајгана. [ Клиентите Прво ] : Доколку имате прашање во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас , со кликнете постави прашање.Uozzi Дома ќе ви помогне ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат