• Неодамнешно
Почитувани Бебе Опрема Делукс Бебе Ќебиња, Обичај Minky Печати Рози се Пинк, Розова Minky Dot

Почитувани Бебе Опрема Делукс Бебе Ќебиња, Обичај Minky Печати Рози се Пинк, Розова Minky Dot

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Кадифен.Она што Го Прави Одличен : Само правото големина за вашето новороденче да расте и да притискам со!Наменет е за лесна тежина без вишок на ткаенина за безбедноста на вашето бебе.Дизајниран со трендовски уникатни материјали и комбинации на бои кои се исклучиво да се Драги Бебе Опрема.Колку е Голема / Дебела е Оваа : Тоа е толку мека, ова бебе креветчето ќебе мерки околу 38 инчи x 29 инчи и е средство за лесен ќебе.Текстура и Материјал : Изработени од 100% Полиестер minky е неверојатно кадифен ултра-меки краток куп ткаенини овозможува трајност и чести перења без исчезнува, стеснувањето, pilling или да стане сплетен.Декоративни Cuteness : Ова е нешта на вашиот pinterest соништата се направени на тоа дали се вашите идни малку пакет на убавините расадник, да ви даде на овој луксузен гушвам другар како бебе туш дар или купи дополнителна да се задржи во гранд родител на куќата.Лесно се Грижи Инструкции : Машина за Миење Нежно Циклус, Ладна Вода, Благ Детергент Безбедно за Деликатната Бебешка Кожа.Избегнувајте Ткаенина Softeners и Кајгана!Собори Сува Ниска Топлина.Не Железо.Не Сува Чиста.Почитувани Бебе Опрема Делукс Обичај Двоен Слој Бебе Ќебиња се направени со два слоја на супер меки долготрајни minky материјал.Непречено Minky е прилагодено печатени користење на еколошки-безбеден пренос на сублимација мастила кои обезбедуваат различни боја издржливост која никогаш нема да исчезнат или да ја стартувате кога измиени.Поткрепени со координирање Minky Гушвам Dimple Точка Ткаенина која е неверојатно кадифен ултра-меки краток куп ткаенини овозможува трајност и чести перења без намалување, pilling или да стане сплетен.Minky е крајната ткаенина со мало истегнување и мека, краток куп, оваа ткаенина е наменска за милување, фаворизира за бебе ќебиња и додатоци.Она што Го Прави Одличен : Дизајниран со трендовски уникатни материјали и комбинации на бои кои се исклучиво да се Драги Бебе Опрема.Само правото големина за вашето новороденче наменет е да биде креветчето големина и мала тежина без вишок на ткаенина за безбедноста на вашето дете.Нашите клиенти repetitively тврдат Почитувани Бебе Опрема станува поголемиот бебиња омилен оди да се умилкувам на телото ќебе. "Исклучителен квалитет." "Јас го сакам ова ќебе." "Тоа е многу мека и удобна." "Јас се мијат неколку пати и тоа уште како нови." "Многу висок квалитет." "Супер Симпатична!" Колку е Голема/Дебела е Ова : Креветчето големина мерки околу 38 инчи x 29 инчи и е средство за лесен ќебе.Лесно се Грижи Инструкции : Машина за Миење Нежно Циклус, Ладна Вода, Благ Детергент Безбедно за Деликатната Бебешка Кожа.Избегнувајте Ткаенина Softeners и Кајгана!Собори Сува Ниска Топлина.Не Железо.Не Сува Чиста.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Персоналните Име Ќебе за Бебе Момче Девојка Деца, Прилагодена Woodland Кавер-Лос Комбинација Ќебиња, Мека Фланелен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Персоналните Име Ќебе за Бебе Момче Девојка Деца, Прилагодена Woodland Кавер-Лос Комбинација Ќебиња, Мека Фланелен

1、Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето за да персоналните име фрли & ќебе 2、Кликнете на "преглед" копч

DEN 1079.76
Обичај Ќебе Персоналните Гимнастика Девојка Бебе Ќебиња со Име за Новородено бебе соба Бебе Ќебе за Кревет Троседот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обичај Ќебе Персоналните Гимнастика Девојка Бебе Ќебиња со Име за Новородено бебе соба Бебе Ќебе за Кревет Троседот

Совршениот Персоналните Подароци : Оваа супер мека и пријатна ќебе е внимателен подарок што ќе допре до

DEN 455.76
NuAngel Мојот Дијамант Старечки Ќебе, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NuAngel Мојот Дијамант Старечки Ќебе, Сива

100% Памук.Направен во САД "Мојот Дијамант" Старечки Ќебе е во облик на дијамант ќебе дизајниран за употре

DEN 156.96
YULAN Ќебиња Ќебе Двојно Raschel Ватенка Задебелена Корални Сомот Листови Луѓе Топло Фланелен боксери Дом Студентите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YULAN Ќебиња Ќебе Двојно Raschel Ватенка Задебелена Корални Сомот Листови Луѓе Топло Фланелен боксери Дом Студентите

Сомот,фланелен боксери ▶ A / B двострано дизајн,лице сомот, деликатна и удобно, се чувствува добро, лична

DEN 760.80
YULAN Ќебиња Ќебе Двојно Ватенка Задебелена Корални Руно Листови Топло Фланелен боксери Студент Зима Ќебе Удобно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YULAN Ќебиња Ќебе Двојно Ватенка Задебелена Корални Руно Листови Топло Фланелен боксери Студент Зима Ќебе Удобно

Корални Руно,фланелен боксери ▶ Материјал : Raschel облак ќебе, дебели двоен слој за дизајн, мазна страна, м

DEN 2972.64
YULAN Ќебиња Ќебе Двојно Raschel Ватенка Задебелена Корални Сомот Листови Луѓе Топло Фланелен боксери Дом Студентите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YULAN Ќебиња Ќебе Двојно Raschel Ватенка Задебелена Корални Сомот Листови Луѓе Топло Фланелен боксери Дом Студентите

Сомот,фланелен боксери ▶ A / B двострано дизајн,лице сомот, деликатна и удобно, се чувствува добро, лична

DEN 3006.48