• Неодамнешно
Dolity Удобно & Преносни Пет Мали Животни Хрчак Chinchilla Глувци Спиење Торба Кревет

Dolity Удобно & Преносни Пет Мали Животни Хрчак Chinchilla Глувци Спиење Торба Кревет

Buyers rating:
DEN 1464.00

Количина на стоки

* Уникатен дизајн, лесно да се носат вашето домашно милениче да оди надвор.Со куки за лесно виси во кафез и било каде. * На гнездо и дома за мали миленичиња,лесно да се чисти и рака мие. * Платно и фланелен боксери материјал ,безбедно и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре. * Одлично место дизајниран за вашиот малку пријатели. * Погоден за хрчаци, ferret, еж,папагал, и други мали домашни миленици.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - одлично место дизајниран за вашиот малку пријатели. - Платно и фланелен боксери материјал ,безбедно и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре. - Уникатен дизајн, лесно да се носат вашето домашно милениче да оди надвор.Со куки за лесно виси во кафез и било каде. - На гнездо и дома за мали миленичиња,лесно да се чисти и рака мие. - Погоден за хрчаци, ferret, еж,папагал, и други мали домашни миленици.Спецификација : - Материјал : Платно+Фланелен боксери - Color : Blue/Розова - Size : прибл. 29x20x3cm/11.42x7.87x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Мали Миленичиња Спиење Bag Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

- Material:
Canvas+Flannel
- Color:
Blue/Pink
- Size:
approx. 29x20x3cm/11.42x7.87x1.18inch
Package Includes:
1 Piece Small Pet Sleeping Bag :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

VIZUN Мачка Кревет Мачка е Само Здраво Играчка Кревет Пештерата Расклопна Шатор Мачиња Вреќа за Спиење Затоплување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VIZUN Мачка Кревет Мачка е Само Здраво Играчка Кревет Пештерата Расклопна Шатор Мачиња Вреќа за Спиење Затоплување

СОВРШЕН ДИЗАЈН во форма дизајн на бубамара на Црвено, Пет шатор кревет со отворен влез дизајн функција,

DEN 671.76
Ла ла Милениче® Крофна Куче, Мачка Кревет Атмосфера Пештерата Милениче Кревет се зариваат Куче Кревет Смирувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ла ла Милениче® Крофна Куче, Мачка Кревет Атмосфера Пештерата Милениче Кревет се зариваат Куче Кревет Смирувачки

Со длабоко burrowing пукнатини кои го прават тоа ultimate гнездење рај за домашни миленици.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МА

DEN 381.36
AsFrost Куче Кревет Супер Меки Милениче Троседот Мачки Кревет,Не се Лизга на Дното Милениче Безделник,Само Затоплување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AsFrost Куче Кревет Супер Меки Милениче Троседот Мачки Кревет,Не се Лизга на Дното Милениче Безделник,Само Затоплување

Домашно МИЛЕНИЧЕБЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ : кучето кревети се направени од високо квалитетни материјали со и

DEN 383.76