• Неодамнешно
Небо Сина, Розова, Виолетова, Зелена & Јагода Црвено морско свинче Криенка, Агол Руно Шума Складиште за Гвинеја Свињи, Ferrets, Chinchillas, Стаорци, Bunny и Други Мали Животни, Б?

Небо Сина, Розова, Виолетова, Зелена & Јагода Црвено морско свинче Криенка, Агол Руно Шума Складиште за Гвинеја

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Иновативни Простор за заштеда на Дизајн : Beewarm руно шума криенка има три функции кои се hammock, криенка и живеалиште décor за мали животни. 3 во 1 уникатен дизајн може да се спаси повеќе простор за мали животни' дома.Soft & Удобно Материјали : Beewarm руно шума криенка беше направен од мек поларните руно и издржливи не-ткаенини кои можат да доведат до поголема тежина капацитет.Лесен за Инсталација : Beewarm руно шума криенка обезбедува три висок квалитет преносни метални куки за љубители на животните и тие лесно може да го закачите на аголот на кафез со нив.Соодветни Димензии и Висина : триаголник врвот на Beewarm руно шума криенка мерки 17.5" x 12.4" x 12.4" и должината на руно шума е 11".Ве молиме да забележите дека, пакетот торба вклучуваат еден Beewarm руно шума криенка и три метални куки без метални огради и гвинеја свињи.Совршен за Разни Мали Животни : Beewarm руно шума криенка е совршено погодна за гвинеја свињи, ferrets, chinchillas, gerbils, hedgehogs, џуџе зајаци и други мали животни.Убав Божиќ или ноќта на Вештерките Миленици Подарок!.Beewarm prolvides сигурност и висок квалитет на Мали Животни Руно Шума Криенка за мали животни.Тоа е погоден за гвинеја свињи, ferrets, chinchillas, gerbils, hedgehogs, џуџе зајаци и други мали животни.Мали Животни Руно Шума Криенка беше транспортирана со три издржливи метална кука за лесно прикачување на агол на кафез, но не обезбеди мрежи.Лесни Beewarm Мали Животни Руно Шума Криенка е лесно да се чисти и да се исуши.Простор за заштеда на Beewarm Мали Животни Руно Шума Криенка обезбедува дополнителна се крие место за мали животни да се чувствуваат безбедно и спиење.Спецификација : триаголник врвот на Beewarm руно шума криенка : 17.5" x 12.4" x 12.4" должината на руно шумски : 11"ширина на руно шумски : 1.77"должината на секоја трајни кука : 2.75"1 x Beewarm Мали Животни Руно Шума Hideout3 x Метал Hooks Grids НЕ Included Packaged пластична кеса.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ла ла Милениче® Крофна Куче, Мачка Кревет Атмосфера Пештерата Милениче Кревет се зариваат Куче Кревет Смирувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ла ла Милениче® Крофна Куче, Мачка Кревет Атмосфера Пештерата Милениче Кревет се зариваат Куче Кревет Смирувачки

Со длабоко burrowing пукнатини кои го прават тоа ultimate гнездење рај за домашни миленици.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МА

DEN 381.36
VIZUN Мачка Кревет Мачка е Само Здраво Играчка Кревет Пештерата Расклопна Шатор Мачиња Вреќа за Спиење Затоплување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VIZUN Мачка Кревет Мачка е Само Здраво Играчка Кревет Пештерата Расклопна Шатор Мачиња Вреќа за Спиење Затоплување

СОВРШЕН ДИЗАЈН во форма дизајн на бубамара на Црвено, Пет шатор кревет со отворен влез дизајн функција,

DEN 671.76
AsFrost Куче Кревет Супер Меки Милениче Троседот Мачки Кревет,Не се Лизга на Дното Милениче Безделник,Само Затоплување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AsFrost Куче Кревет Супер Меки Милениче Троседот Мачки Кревет,Не се Лизга на Дното Милениче Безделник,Само Затоплување

Домашно МИЛЕНИЧЕБЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ : кучето кревети се направени од високо квалитетни материјали со и

DEN 383.76