• Неодамнешно
Кралевите Бренд За Мебел - Mertzon Модерна Метал Слободна Стои Крпа Рек Стојат, Хром

Кралевите Бренд За Мебел - Mertzon Модерна Метал Слободна Стои Крпа Рек Стојат, Хром

Buyers rating:
DEN 2301.60

Количина на стоки

Кралевите Бренд За Мебел - Mertzon Модерна Метал Слободна Стои Крпа Рек Стојат, Хром.Оваа full-size крпа решетката е самостојна, тенок, и направи да се вклопи во било кој простор.Два такта погодно одржи полна големина бања крпи и washcloths со бројат база за да се спречи ѓубрето.Крај : Хром.Материјал : Метал.Број на Барови : 2. Димензии : 12.63" W x 7.88" D x 33.13" H. Ова полна големина крпа решетката е самостојна, тенок, и направи да се вклопи во било кој простор.Два такта погодно одржи полна големина бања крпи и washcloths со бројат база за да се спречи ѓубрето. 2 Крпа Барови.Пондериран База.Хром Матични.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dosige Крпа Носителот Без Дупчење самолепливи Крпа Кука Кујна и Бања Партал Носителот Бања Задебелена Крпа Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dosige Крпа Носителот Без Дупчење самолепливи Крпа Кука Кујна и Бања Партал Носителот Бања Задебелена Крпа Носителот

✅Големина : 50*10СМ ✅Материјал : пластични, rustproof и лесно да се чисти ✅Применливи места : едноставен изгле

DEN 1127.52
Yizhichu1990 Нерѓосувачки Челик Партал Сушење Полици,Кујна, Бања Удар-Слободен Виткање Крпи Јадење-Крпи За Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yizhichu1990 Нерѓосувачки Челик Партал Сушење Полици,Кујна, Бања Удар-Слободен Виткање Крпи Јадење-Крпи За Складирање

Материјал:Нерѓосувачки Челик.Големина : 28 x 26 x14 cm ; 【Свитлива Кула Стои Багажник】Хармоника дизајн огра

DEN 213.36
Ogrmar Нерѓосувачки Челик Простор за Заштеда на Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Стигнале Огромен Капацитет на Сушење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ogrmar Нерѓосувачки Челик Простор за Заштеда на Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Стигнале Огромен Капацитет на Сушење

【Простор за Заштеда на енергија】Компактен стигнале ѕид монтирани на дизајнот да се зголеми вашиот огр

DEN 743.52
Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Перфорирани Hangable Бања Пешкир Бар Удар Слободни Силна носивоста Виси Тока Кујнската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Перфорирани Hangable Бања Пешкир Бар Удар Слободни Силна носивоста Виси Тока Кујнската

Со користење на принципот на виси тока, нема потреба да се вежба дупки и ноктите, не на штета на ѕидовите

DEN 246.96