• Неодамнешно
Mosuch Нерѓосувачки Челик Над Кабинети Вратата Крпа Багажник, 14 Бар Носители одговара за 0.8 Ширина Кабинет Шкафот Врати да се Одржи Рака и Јадење Крпи Pack 2

Mosuch Нерѓосувачки Челик Над Кабинети Вратата Крпа Багажник, 14 Бар Носители одговара за 0.8 Ширина Кабинет

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Направени од силен челик со трајни рѓа-отпорни заврши; Мека пена влошки зад над вратата куки заштита на кабинети; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.Прекрасни бранеа од нерѓосувачки челик заврши оди со било оркестарот, отпорен на smudges и нема да рѓа.Мерки околу 14 инчи долго x 2 инчи широка x 2 инчи висина, бар дијаметар 0.5 инчи дијаметар.Се вклопува во текот внатрешни работи вратата до 0.8" / 2cm дебели.Овој сет од 2 текот на кабинет вратата крпа решетката да се создаде инстант крпа rack во кујна, бања, канцеларија, гаража, или продавница.Совршена големина за да се задржи рака крпа или јадење крпа право, каде што треба еден.Само висат над било кабинет вратата.Без инсталација или хардвер потребни.Гума-наредени куки понатаму заштита на кабинет од гребнатини и dings.Се користи за неколку месеци или години без да остават белег или дупка зад себе.Висат надвор кабинети за да се задржи крпи на дофат на вашите прсти или внатре кабинети за повеќе дискретна складирање; Совршен за перење, помошни простории и гаражи; Употреба во куќи, станови, апартмани, condos, кабини, RVs, campers и повеќе.Оваа крпа решетката може да се користи на кујната, врата, бања соба за : . 1.Виси рака крпа, партал и престилка. 2.Виси Перење крпа и рака крпа, погодно да се земе. 3.Употреба на вертикална простор на врата, не влијае на затворање. 4.Тоа може да биде лесно да се отстрани ако не сакате да ги задржите во место.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PSY Електрични Крпа Рек Перфорација-Слободен Сушење Рек Бања Пешкир Управување со Времето Може да Се Помине-Free/Перфорирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PSY Електрични Крпа Рек Перфорација-Слободен Сушење Рек Бања Пешкир Управување со Времето Може да Се Помине-Free/Перфорирани

1 Карбонски влакна греење и брзо сушење : униформа греење, постојана температура безбедност, брз греење �

DEN 972.00
Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Перфорирани Hangable Бања Пешкир Бар Удар Слободни Силна носивоста Виси Тока Кујнската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Перфорирани Hangable Бања Пешкир Бар Удар Слободни Силна носивоста Виси Тока Кујнската

Со користење на принципот на виси тока, нема потреба да се вежба дупки и ноктите, не на штета на ѕидовите

DEN 246.96
Dosige Крпа Носителот Без Дупчење самолепливи Крпа Кука Кујна и Бања Партал Носителот Бања Задебелена Крпа Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dosige Крпа Носителот Без Дупчење самолепливи Крпа Кука Кујна и Бања Партал Носителот Бања Задебелена Крпа Носителот

✅Големина : 50*10СМ ✅Материјал : пластични, rustproof и лесно да се чисти ✅Применливи места : едноставен изгле�

DEN 1127.52