• Неодамнешно
Ogrmar Нерѓосувачки Челик Простор за Заштеда на Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Стигнале Огромен Капацитет на Сушење Решетката за Бесење Крпи

Ogrmar Нерѓосувачки Челик Простор за Заштеда на Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Стигнале Огромен Капацитет на Сушење

Buyers rating:
DEN 743.52

Количина на стоки

【Простор за Заштеда на енергија】Компактен стигнале ѕид монтирани на дизајнот да се зголеми вашиот ограничен простор.Кога не е во употреба,Тоа лесно може да се чува подалеку во мали простори.Производ големина приближно : 25.2"L x 12.6"W х5.7"H (отвори) & 17.91"L x 4.72"W x 5.7"H (затворена). 【Лесна Инсталација】Оваа стигнале крпа решетката се одликува со уникатен монтажа стил со целосна хардвер што е побрзо и полесно да се постави.Лесен-за-следење инструкции се вклучени. 【Висок Квалитет】Направени од не ' рѓосувачки челик,rustproof, лесно да се чистат со влажна мека крпа.Издржлива и практична опција за сушење каде што ќе имаат резервни ѕид, внатре или надвор.Максимално оптоварување тежина : 22 LB. 【Мултифункционален Рек】Корисни за воздух за сушење за да се избегне брчки и помогне да се задржи крпи уредно организирани, ја намалува вашата енергија сметка со намалување на вашиот облека, фен за употреба. 【Погоден за Никаде】Погоден за домашни и стан , внатрешна/надворешна базен област, перална, mudroom, спална соба, бања, назад патио на сончев ден,итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Перфорирани Hangable Бања Пешкир Бар Удар Слободни Силна носивоста Виси Тока Кујнската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Перфорирани Hangable Бања Пешкир Бар Удар Слободни Силна носивоста Виси Тока Кујнската

Со користење на принципот на виси тока, нема потреба да се вежба дупки и ноктите, не на штета на ѕидовите

DEN 246.96
Dosige Крпа Носителот Без Дупчење самолепливи Крпа Кука Кујна и Бања Партал Носителот Бања Задебелена Крпа Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dosige Крпа Носителот Без Дупчење самолепливи Крпа Кука Кујна и Бања Партал Носителот Бања Задебелена Крпа Носителот

✅Големина : 50*10СМ ✅Материјал : пластични, rustproof и лесно да се чисти ✅Применливи места : едноставен изгле

DEN 1127.52
PSY Електрични Крпа Рек Перфорација-Слободен Сушење Рек Бања Пешкир Управување со Времето Може да Се Помине-Free/Перфорирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PSY Електрични Крпа Рек Перфорација-Слободен Сушење Рек Бања Пешкир Управување со Времето Може да Се Помине-Free/Перфорирани

1 Карбонски влакна греење и брзо сушење : униформа греење, постојана температура безбедност, брз греење

DEN 972.00