• Неодамнешно
Сојузничките Месинг RDM-2-PNI Суета Врвот 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Полиран Никел

Сојузничките Месинг RDM-2-PNI Суета Врвот 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Полиран Никел

Buyers rating:
DEN 3007.92

Количина на стоки

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 18.0".Пакет Ширина : 12.0".Пакет Висина : 12.0".Кога имате таква богатата бања и соба само како формално прав соба, бања за гости или бањи со фенси хартија ѕидовите најчесто не сакаат да се стави прстени или барови на.Па така, овој вид на крпа носителот и лента е најдобро решение да се постави пешкир во близина на када или каде што сакате да се стави на.Тоа е најсоодветниот и чување на ѕид без никакви крпа бар или полици.Во случај да се остават вашиот дом ќе го направите, нема да морате да ги отстраните вашите омилени бања додаток.Сојузничките Месинг дизајнери се даваат своите најдобри напори за да се земе најдобрата грижа со најновите развој и добар резултат ориентирана технолошки иновации за клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

OPYWQS Простор Алуминиум Крпа Рек Прстен Полица Хром Крпа Бар Ѕид Монтирани Слободни Стои Закачалка за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OPYWQS Простор Алуминиум Крпа Рек Прстен Полица Хром Крпа Бар Ѕид Монтирани Слободни Стои Закачалка за Складирање

Материјал : Направен од премија одделение Простор алуминиум заврши, ова крпа решетката е rustproof, цврсти и

DEN 1776.00
JiePai Вшмукување Чаша Крпа Куки,Туш Крпа Држачот за Бања,Вшмукување Туш Крпа Рек Организаторот за Крпа, Bathrobe,Loofah,Грб,Кеси,Хром
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JiePai Вшмукување Чаша Крпа Куки,Туш Крпа Држачот за Бања,Вшмукување Туш Крпа Рек Организаторот за Крпа, Bathrobe,Loofah,Грб,Кеси,Хром

Нерѓосувачки Челик.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : 'Рѓа Доказ и отпорен на корозија изградба спречи rusting.Туш Кукит�

DEN 455.76
Diydeg Бања Складирање Багажник, Простор за Заштеда на енергија Лесна Ѕид-Монтирани Бања Багажник, ABS Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Diydeg Бања Складирање Багажник, Простор за Заштеда на енергија Лесна Ѕид-Монтирани Бања Багажник, ABS Водоотпорен

Лесна налепница дизајн, нема потреба да се вежба и нема да му наштети на ѕид.Мултифункција, може да се ст�

DEN 306.96