• Неодамнешно
XZRWYB Перфорација-Бесплатна Бања Ѕид-Монтирани Полица, Бања Пластични Складирање и Организатор (1)

XZRWYB Перфорација-Бесплатна Бања Ѕид-Монтирани Полица, Бања Пластични Складирање и Организатор (1)

Buyers rating:
DEN 2323.20

Количина на стоки

Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал|Мазна се чувствуваат, и не е лесно да се пункција раце, силни и издржливи. , Монтажни кука / може да висат туш капа, бања четка, крпа, итн.Водата одвод способност е силна, и на цртан филм облак зграда на дното е дизајниран да биде празна.Удар-слободен дизајн / strong лепило, нема потреба да стиска како невидливи и не е лесно да се откажат.Погоден за различни ѕидови, сите видови на рамен керамички плочки.Мазна ѕидот од стакло (Поради различни средини, со цел да не се влијае врз искуство, ве молиме да се обиде да избере лесна површината за да го залепите лепило.).Силна товарот капацитет, силно лепило и PP материјал комбинација, товарот 2kg лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MyGift 4-Нога Браун Цврсто Дрво Потпрена на Ѕид Ватенка и Фрлиле Ќебе Скала, Бања Складирање Виси Крпа Рек Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MyGift 4-Нога Браун Цврсто Дрво Потпрена на Ѕид Ватенка и Фрлиле Ќебе Скала, Бања Складирање Виси Крпа Рек Носителот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 1799.76
XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Крпа Сушење Решетката за Бања, Електрични Крпа Железнички, Топла Крпа Потоплите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Крпа Сушење Решетката за Бања, Електрични Крпа Железнички, Топла Крпа Потоплите

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 859.20