• Неодамнешно
GERZWY 24-Инчен Бања Пешкир Бар Бранеа од Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Бар Современиот Стил на Ѕид за Бања, Кујна AG1101C60-LS

GERZWY 24-Инчен Бања Пешкир Бар Бранеа од Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Бар Современиот Стил на Ѕид за Бања,

Buyers rating:
DEN 741.60

Количина на стоки

Изграден на висока премија од не ' рѓосувачки челик 304 го прави тоа rustproof и тешки.БРАНЕА ЧЕЛИК заврши создава едноставен, но елегантен изглед, која се одразува современиот стил.Уникатен тркалезна форма и скриени монтажа завртки додадете повеќе модерни елементи за вашата соба оркестарот, chamfering рабови се заштити телото од гребење.Ефективни Производи, - поволна цена за висок квалитет на производот, идеален избор за бања.Лесен за инсталација и монтажа хардвер вклучени.Мерење на теренот и Вежба на дупки.Користете чекан да се стави на проширување завртки во дупки.Насочете го долниот дел со навој дупка и ги заостри завртки.Усогласување на главниот дел со долниот дел.Заострување на внатрешниот хексагонални завртки со хексагонални клуч.Материјал : Тип На 304 Нерѓосувачки Челик. - Заврши : бранеа. - Инсталација Метод : Ѕид-монтирани.крпа бар : 23.6 инчен(L) x 2inch(W) x 3.15 инчен(D).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 1946.40
WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2366.40
Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор, Алуминиум Интелигентни Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор, Алуминиум Интелигентни Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани

Луксузен дизајн со полица : крпа потоплите користи загреана барови да се еднакво дистрибуирате топлина

DEN 5483.52
Decko 48190 Бела 3 Рака Крпа Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Decko 48190 Бела 3 Рака Крпа Багажник

finish_types : Хром.Пакет Висина е 5.0 инчи.Пакет Должина е 2.0 инчи.Пакет Ширина е 14.0 инчи.Идеален за крпи, washcloths,

DEN 2234.40
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 2239.20