• Неодамнешно
Asixx Крпа Багажник, Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Ротирачки Крпа за Носител со 4 Вртливата Барови за Домашна Кујна Бања

Asixx Крпа Багажник, Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Ротирачки Крпа за Носител со 4 Вртливата Барови за Домашна

Buyers rating:
DEN 592.56

Количина на стоки

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, анти-rusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизност полирање, напредни слој процес, направи површината е светла и чиста, повеќе трајни, не е лесно да падне.Функција : се Користи за да се откажам пешкир, бања пешкир и облека.Висат на ѕидот дизајн зачувате простор, е убава.Сите метална конструкција Економски и лесна инсталација за градители и за домашни сопственици Бара завртки и монтажа заградата се вклучени Лесно да се инсталира; Вклучува хардвер монтажа.Идеална за кујната и бањите : Ова крпа носителот изгледа одлично каде што сакате да се стави тоа и е одлична алтернатива за ѕид-монтирани полици кои често се наоѓаат во бања и кујна.Опис : На објектот со прецизност полирање, напредни слој процес, направи површината е светла и чиста, повеќе трајни, не е лесно да падне.Се користи за да се откажам пешкир, бања пешкир и облека.Висат на ѕидот дизајн зачувате простор, е убава.Спецификации : Главен материјал : не 'Рѓосувачки челик Технологија : хром Карактеристики на Производот : Анти-' рѓа Инсталација : 5mm вежба Боја : Огледало за Употреба : бања Големина : (L) x (W) x 215 360 mm / 8.46 x 14.17 во (appr.) Пакет се Вклучени : 1 x Крпа Рек Некои Инсталирање на Делови Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WERYU Електрични Загреан Пешкир Железнички Хром Директно Загреан Пешкир Железнички Висока Рамен Централно Греење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрични Загреан Пешкир Железнички Хром Директно Загреан Пешкир Железнички Висока Рамен Централно Греење

Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата б

DEN 307.20
WENH Крпа Рек Крпа Рек Двојно Род Нерѓосувачки Челик Задебелена Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,80
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Рек Двојно Род Нерѓосувачки Челик Задебелена Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,80

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2148.00
Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Радијатор

ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ ГАРАНЦИЈА : Преку постојано истражување и развој, на температура од нерѓосувачки че

DEN 2023.20
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 2239.20
WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2366.40
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Шини, Загреан Пешкир Железнички Бања Ѕид Монтирани Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Шини, Загреан Пешкир Железнички Бања Ѕид Монтирани Радијатор

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 254.40