• Неодамнешно
Rustproof 304 од не ' Рѓосувачки Челик 23.6 Инчен Три Крпа Барови Multilayer Крпа Рек Огледало Полиран Финиш Бања Прибор (1PC)

Rustproof 304 од не ' Рѓосувачки Челик 23.6 Инчен Три Крпа Барови Multilayer Крпа Рек Огледало Полиран Финиш

Buyers rating:
DEN 887.76

Количина на стоки

◆Трајни Б)Слободен Помине Diy Инсталација Со Пломби Лепак,Брза Инсталација И Може Да Демонтажа,Повторно Да Ја Инсталирате Доколку Е Потребно. ◆Димензии - 23.6 X 12.6 X 4.52 Инчи.Нерѓосувачки челик дизајн задржува на површината со максимално одржување и да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Мазна површина позлата не само што спречи гребнатини, но исто така лесно да се исчисти.Монтирани на Ѕид со завртки и заштита.држење работи убаво без да падне на подот.Монтажа хардвер вклучени за лесна инсталација.Ажурирани Нови Бесплатни Помине DIY Инсталација.Брза Инсталација.Може да Демонтажа,повторно да ја Инсталирате доколку е Потребно.Сокриени завртки се обезбеди елеганција по инсталацијата.Хром финиш е совршен додаток на модерни простори.Супериорен завршувањето на процесот се отпорни на корозија и tarnishing.Лесно виси пешкири, облека и други бања додатоци.Изградени да издржат секојдневните ' рѓа и корозија, доволно силна за секојдневна употреба.Мулти-цел, идеален за дома или за комерцијална употреба, внатре или надвор, дури и влажни места, погодна да се користи во спални соби, бањи, кујна, провизии итн.Тип : Облека Кука, Крпа За Пропелер, Бања Додаток Во Собата.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Крај : Полиран.Карактеристики : Мултифункционален, Кул, Multilayer.Стил : Современи.Инсталација Тип : Монтира На Ѕид.Количина : 1pc.Net Димензии (cm) : 60.0*11.5*32.0 CM / 23.6*4.5*12.6inch.Net Тежина (кг) : 0.9. Пакување : 1 Кутија.Погоден Собите : Бања.Испорака Тежина : 1.2. Објектот Информации.Примена : Хотел бања, Бања.Предмет Тип : 3-крпа бар.Лесно виси пешкири, облека и други бања accessories Built да го издржат секојдневните ' рѓа и корозија, доволно силна за секојдневна use Multi-цел, идеален за дома или за комерцијална употреба, внатре или надвор, дури и влажни места, погодна да се користи во спални соби, бањи, кујна, провизии итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Шини, Загреан Пешкир Железнички Бања Ѕид Монтирани Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Шини, Загреан Пешкир Железнички Бања Ѕид Монтирани Радијатор

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 254.40
Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор, Алуминиум Интелигентни Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор, Алуминиум Интелигентни Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани

Луксузен дизајн со полица : крпа потоплите користи загреана барови да се еднакво дистрибуирате топлина

DEN 5483.52
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 2239.20
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 1946.40
WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2366.40
Нерѓосувачки Челик Загреан Пешкир Багажник, Изградена-во тат, Ѕид-Монтирани & Мат Црно, Карбонски Влакна Електрични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Загреан Пешкир Багажник, Изградена-во тат, Ѕид-Монтирани & Мат Црно, Карбонски Влакна Електрични

Средината и од Страна на Конекција : радијатор има централна конекција и несакани врска и затоа може да

DEN 595.20
WENH Крпа Рек Крпа Рек Двојно Род Нерѓосувачки Челик Задебелена Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,80
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Рек Двојно Род Нерѓосувачки Челик Задебелена Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,80

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2148.00