• Неодамнешно
RONGCN Црни Алуминиумски Бања Пешкир Багажник, 2 Инсталација Методи, Лепак и Вежба Завртки, 23 инчи, Елоксирани, Без Рѓа, Погоден за Бања и Базен

RONGCN Црни Алуминиумски Бања Пешкир Багажник, 2 Инсталација Методи, Лепак и Вежба Завртки, 23 инчи, Елоксирани,

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Црна алуминиум крпа решетката е направена на просторот на алуминиум, што не е rusty, лесен за чистење, висока јачина на материјал, отпорен на дневни гребнатини, и издржливи.Секој крпа бар да се третираат со anodizing процес да се направи површината мазна, не му наштети на вашите раце, и производот се чувствува поубаво.Лепило крпа решетката.Лепила и завртки за фиксирање на додатоци се вклучени во пешкир рек пакет.Ако нема дупчење алатка, можете директно да изберат да инсталирате со лепило.Ако сакате тоа да се биде повеќе здрав и товарот, ве молиме изберете елемент-дупчење инсталација.Тоа е многу погодна за вградување во туш област, се мијат област, тоалет страна, и мијалник страна.Се бања пешкири, крпи и други предмети што треба удобно и лесно.Виткање крпа решетката може да се прилагоди нагоре од 90 степени, а телото може да биде укината кога не е во употреба, заштеда на простор.Управниот зона е задебелена и се задушени, и работата е бучава слободни.Двојно крпа железнички има доволно простор за употреба.Горната полица може да се сместат предмети како облека, бањарки и washbasins.Постојат 2 фиксна крпа решетки на пониско ниво, која може да висат облека, крпи, бања топки, четки, џогерите и други предмети.Ако крпа рек сте го купиле има било какви проблеми со квалитетот, или не ви се допаѓа тоа, можете да го вратат без причина во рок од 30 дена.Бања пешкир решетката е направен од високо-квалитет простор алуминиум, кои се цврсти и издржливи, водоотпорен, влага доказ и ' рѓа-доказ.По мат црна третман, може да се спротивстави на дневни гребење и отпорност.Црна изглед е елегантен и благородна, погоден за различни декорација стилови.Производот е лесно да се инсталира : Пакет содржи : Крпа багажник*1, селотејп*1, помошни налепница*1, завртка*4, проширување завртка*4, скриени орев*4.Погодна за вградување во купатило, тоалет, туш кабина, базен, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Шини, Загреан Пешкир Железнички Бања Ѕид Монтирани Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Шини, Загреан Пешкир Железнички Бања Ѕид Монтирани Радијатор

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 254.40
Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Потоплите, Крпа Потоплите Рек-Er Рек, Ѕид Mountable-4 Бар Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Потоплите, Крпа Потоплите Рек-Er Рек, Ѕид Mountable-4 Бар Нерѓосувачки

БРЗО HEATHING& ПРЕГРЕАТ ЗАШТИТА : Тоа се загрева крпи in15 минути откако ќе го вклучите и може да се постигне оп

DEN 660.00
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 2239.20
Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Радијатор

ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ ГАРАНЦИЈА : Преку постојано истражување и развој, на температура од нерѓосувачки че

DEN 2023.20
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 1946.40
WERYU Електрични Загреан Пешкир Железнички Хром Директно Загреан Пешкир Железнички Висока Рамен Централно Греење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрични Загреан Пешкир Железнички Хром Директно Загреан Пешкир Железнички Висока Рамен Централно Греење

Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата б

DEN 307.20
Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор, Алуминиум Интелигентни Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор, Алуминиум Интелигентни Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани

Луксузен дизајн со полица : крпа потоплите користи загреана барови да се еднакво дистрибуирате топлина

DEN 5483.52
WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2366.40