• Неодамнешно
Gatco 1541 Двојно Крпа Управување со Хром Финиш

Gatco 1541 Двојно Крпа Управување со Хром Финиш

Buyers rating:
DEN 1676.64

Количина на стоки

Акцентот вашата бања visage со нашата совршена комбинација на финес и елеганција, како Gatco décor е уникатно дизајниран носеа парчиња направена со вистинска традиција и модерен изглед.Внимателно рака полиран и РАЧНО НАПРАВЕНА од Висок Калибар Metalwork, со што за животниот век на издржливост.ЛЕСНО монтирање овој производ на различни површини вклучувајќи плочи и base.Во склопот координира со други Gatco колекции и додатоци.Достапен во две ПРЕКРАСНИ бои, Хром и Сатен Никел.Опис на производот Ослободува tabletops и суета шалтери додека му уникатен современ жалба со Gatco хотел стил воз крпа рек организаторот.Тесен дизајн е доволно компактен за да се комплимент дури и на најмалите бања.Прачки висат крпи, базен крпи, туш крпи, или бањарки.Алтернативно, планината покрај вашиот мијалник, под куки, или над крпа барови за лесен пристап на рака, крпи, чај крпи, fingertip крпи, и washcloths.Координатите убаво со обична бела крпи и други chrome додатоци.Екстра shelving заштедува простор и е доволно голем за да го поставите сите вашите најчесто користени бања резерви.Одличен за бања, кујна, хотел, салон, плакар, rv, и camper settings.Тешки монтажа хардвер обезбедува стабилност со 30 фунти губење на капацитетот.Цврсти доволно да се кука повеќе целосно преплавена крпи.Оваа единица е 20 инчи широка, доволно долго за сите вашата бања essentials.Достапен во 2 луксузен да заврши, вклучувајќи chrome и брусен никел.Изградена на премиум челик за децении на сигурна употреба, без корозија или rusting.Обезбедување на нашата совршеност, Gatco производи вклучуваат 100-година .Од Производителот уште Од 1977 Година, Gatco е лидер во процесот на дизајнирање и производство на премиум луксузни bathware.Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, можете да им верувате на нашите производи секогаш да ги надмине вашите очекувања и да живеат и до нивното име.Ние гордо стоиме зад нашите ВИСТИНСКИ ДИЗАЈН и ЗАЛОЖБА ЗА КВАЛИТЕТ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WERYU Електрични Загреан Пешкир Железнички Хром Директно Загреан Пешкир Железнички Висока Рамен Централно Греење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрични Загреан Пешкир Железнички Хром Директно Загреан Пешкир Железнички Висока Рамен Централно Греење

Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата б

DEN 307.20
Нерѓосувачки Челик Загреан Пешкир Багажник, Изградена-во тат, Ѕид-Монтирани & Мат Црно, Карбонски Влакна Електрични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Загреан Пешкир Багажник, Изградена-во тат, Ѕид-Монтирани & Мат Црно, Карбонски Влакна Електрични

Средината и од Страна на Конекција : радијатор има централна конекција и несакани врска и затоа може да

DEN 595.20
Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Потоплите, Крпа Потоплите Рек-Er Рек, Ѕид Mountable-4 Бар Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Потоплите, Крпа Потоплите Рек-Er Рек, Ѕид Mountable-4 Бар Нерѓосувачки

БРЗО HEATHING& ПРЕГРЕАТ ЗАШТИТА : Тоа се загрева крпи in15 минути откако ќе го вклучите и може да се постигне оп

DEN 660.00
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 1946.40
WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WENH Крпа Рек Крпа Полица Крпа Решетката од не ' Рѓосувачки Челик 304 Една Прачка Крпа Бар Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 2366.40
Загреан Пешкир Железнички Преносни Плоштадот Ѕид-Монтирани Загреан Пешкир Рек Нерѓосувачки Челик Мат Црна Електрични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Пешкир Железнички Преносни Плоштадот Ѕид-Монтирани Загреан Пешкир Рек Нерѓосувачки Челик Мат Црна Електрични

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облек

DEN 2239.20
psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

psy Удар-Слободен Радијатор Крпа Потоплите,од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички,Домаќинство, Кујна,

★ Нашите крпа железнички е совршен додаток на секој модерен дом.Тие изгледаат стилски, но тие исто така

DEN 2239.20