• Неодамнешно
Памук, Брз-Сува Бања Пешкир Сет (30 x 52 инчи) Многу Абсорбента, Текстура Пуканки Ткаат Бања Крпи. Acacia Колекција (Сет од 4, Ману Вајт)

Памук, Брз-Сува Бања Пешкир Сет (30 x 52 инчи) Многу Абсорбента, Текстура Пуканки Ткаат Бања Крпи. Acacia

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

СЕТ ВКЛУЧУВА 4 бања крпи (30 инчен x 52 инчен).ЕКСТРА АБСОРБЕНТА, БРЗО СУШЕЊЕ И ИЗДРЖЛИВИ : Нашата пуканки крпи се дизајнирани да ги апсорбира повеќе течност отколку обичните крпи, и тие сува брзо и целосно.Откако се мијат, овие крпи пената право се врати.СУПЕР МЕКИ : Овие пуканки бања крпи чувствуваат бебе-меки против вашата кожа.Плус, тие додаваат еден НЕОЧЕКУВАН ПРЕСВРТ до вашата бања е стил.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат и долготрајни. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : задоволството на Клиентите е од суштинско значење за нас.Ние сме убедени ќе ви се допаднат нашите производи, но ако не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, нашата служба за корисници тим, ќе работиме со вас за да го направи тоа право!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат