• Неодамнешно
Everplush Дијамант Жакард 6 Парче Бања Пешкир Сет, Мрак (Сива Сини)

Everplush Дијамант Жакард 6 Парче Бања Пешкир Сет, Мрак (Сива Сини)

Buyers rating:
DEN 1391.76

Количина на стоки

40% Нула-пресврт Памук/12% Polyamide/48% Полиестер.Увезени. 2x бања крпи (30 во x во 56), 2x Рака крпи (16 во x 30 in), 2x washcloths (13 х 13).Напојува со патентиран Некогаш кадифен технологија за секогаш абсорбента, долго-траен, брз-суви крпи.Мек памук и микрофибер изградба веднаш се апсорбира вода.Ултра-кадифен ткаенина се чувствува мека на кожата.Апсорбира 8x својата тежина во вода.Машина перат : машина за миење посебна, собори сува ниска за најдобри резултати.Сушење исклучување никогаш нема да биде исто.Powered by Некогаш кадифен технологија, Некогаш кадифен бања крпи, рачни крпи, washcloths, бања листови и бања пешкир вредност пакети се кадифен луксузни кои ги вршат и последните.Некогаш кадифен крпи се исто така достапни како кујнски крпи, јога пешкири, крпи и повеќе!Дијамант Жакард Брз-Суви Крпи се чувствуваат како памук, но се врши како микрофибер крпа.Надворешниот циклуси на памук чувствуваат мека, додека внатрешниот циклуси на микрофибер апсорбираат вода брзо и сува брзо.Дијамант Жакард изградба е лесен и силен, со стилски дизајн.Некогаш кадифен останува доследен на своето име, outlasting обичните памучни крпи додека престојуваат супер меки, кадифен, и абсорбента со секоја употреба.Некогаш кадифен го прави голем дар за дипломирани студенти, подароци за жени и подароци за свадби или подароци за некоја посебна прилика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат