• Неодамнешно
Класична турска Крпи - 6 Парче Луксузни Бања Крпи Сет за Бања - САД Памук, Брз Сува, Мека и Супер Абсорбента Бања, Рака и Washcloths Крпи (2 Секој), Сина

Класична турска Крпи - 6 Парче Луксузни Бања Крпи Сет за Бања - САД Памук, Брз Сува, Мека и Супер Абсорбента

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Ставете се себе си во вистинската хотел и спа квалитет крпи.Вие ќе бидете изненадени како мека и кадифен овие туш крпи ќе се чувствувате против вашата кожа.Им даде на вашето тело нежен допир со нашите бања крпи сет.На absorbency на нашите Памучни Пешкири е како ниедна друга.Овие крпи биле посебно чешлани да го задржат само најдобрите и најдолго влакна, кои природно се прошири за максимална absorbency.Нашите 600 GSM кадифен крпи множества се OEKO-TEX заверена и хемиски слободни, што го прави безбедни за бебиња, деца и возрасни слично.Совршен постави и голема големина на вашето семејство, тоа вклучува 2 бања крпи (27 x 54 инчи), 2 рачни крпи (16 x 28 инчи), 2 washcloths (13 x 13 инчи).Функционира одлично како гостин крпа поставите премногу.За зголемување на долговечноста на вашата крпа, се мијат со топла или ладна вода пред првата употреба со слични производи само.Избегнувајте кајгана и ткаенина омекнувач.Акции до вашиот бања со оваа 6 Парче Сет или изберете друга варијација на Анталија Колекција.Што и да одберете, ќе бидете сигурни дека да се служи добро.Тука е она што можете да очекувате од 6 Парче Сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат