• Неодамнешно
Amrapur Странство Воздух Облак 6-Парче 100-Процентно Чешлани Памучна Крпа Поставен Песок

Amrapur Странство Воздух Облак 6-Парче 100-Процентно Чешлани Памучна Крпа Поставен Песок

Buyers rating:
DEN 682.32

Количина на стоки

Чешлани Памук.СЕТ ВКЛУЧУВА : (2) Бања крпи, (2) Рачни крпи, (2) Washcloths.МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив 550 GSM, ултра меки, 100% чешлани памук и парична казна откачи предиво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ултра кадифен, мека и абсорбента, ова кадифен воздух облак крпа поставите станува помек со секое миење.ДИМЕНЗИИ : Бања пешкир - 27"x54", Рака крпа - 16"x28", Алишта - 13"x13".ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина перат и фен безбедно.Се препорачува - Машина за миење нежно кружете со ладна вода.Сонцето сува или ниска собори сува.Се донесе енергија назад во вашата бања со 6-парче воздух облак бања пешкир сет.Тие се направени од петелки од мека 100 Percent памук со нула-пресврт ткаат што брзо се апсорбира вода.Овие маркантни парчиња доаѓаат во различни бои кои се надополнуваат вашата бања.Кадифен бања пешкир сет нуди полесна тежина, меки мекост, и брзо absorbency, што значи крајна удобност и брзи резултати кога сушење на рацете и лицето после миење нагоре или сушење исклучување откако излегов на топол туш.Наоѓање на квалитетот бања пешкир, кои ги комбинира луксузни мекост и крајната absorbency може да биде тешко да се дојде до овие денови, особено по прифатлива цена, но со Amrapur Oversea е неверојатна бања линија ние ќе ви дадеме сето тоа и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат