• Неодамнешно
3H Памук Бања Пешкир Поставува Премиум Бела Бања Крпи, 2 Големи Бања Крпи, 2 Абсорбента Рака Крпа, 2 Мека Washcloths

3H Памук Бања Пешкир Поставува Премиум Бела Бања Крпи, 2 Големи Бања Крпи, 2 Абсорбента Рака Крпа, 2 Мека Washcloths

Buyers rating:
DEN 671.76

Количина на стоки

Луксузна Бања влошки се направени од памук мешавина, што се ултра-меки и висок absorbency се чувствуваат на кожата.Кадифен Крпи поставува нека ви се исуши надвор во удобноста, да ви даде дека пет-star hotel искуство во удобноста на вашиот дом.Памук Бања пешкир поставите имаат едноставни солидна боја дизајн кој добива малку повеќе од еден поп хоризонтални ленти на дното во двокреветна игла бод изградба. 2 парчиња 27 x 54 inchs мека бања крпи, совршен за базен, пливање, бања, плажа, спа essentials или салата употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат