• Неодамнешно
Огништето & Харбор Бања Крпи - Прстен Откачи Памук Луксузни Крпи - Ултра Мека & Високо Абсорбента, Бања Крпи. 10-Парче Крпа Set - Ловец Зелена

Огништето & Харбор Бања Крпи - Прстен Откачи Памук Луксузни Крпи - Ултра Мека & Високо Абсорбента, Бања

Buyers rating:
DEN 737.52

Количина на стоки

Памук.Увезени. 10 ПАРЧЕ БАЊА ПЕШКИР СЕТ : Оваа бања пешкир сет вклучува 2 тело крпи, 2 рачни крпи и 6 washcloths.Телото крпи мерка 27 x 54 инчи, на рачни крпи 16 x 28 инчи, и washcloths 12 x 12 инчи. 600 GSM БАЊА КРПИ : Овие 600 GSM памучни пешкири, имаат густа конзистентност и богата текстура, што ги направи нив мошне абсорбента. 100% ЧЕШЛАНИ ПАМУЧНИ КРПИ : Огништето & Харбор е влошки се направени од врвен квалитет памук дека имаат луксузни чувство и се исклучително издржлив.ЛЕСНО CARE & ЧИСТЕЊЕ : Машина перат во топла вода и ја собори сува на ниско ниво.Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.На памучни пешкири, ќе се одржи нивната мекост и боја, дури и по миење.Огништето & Харбор е крпа колекција е врз основа на квалитет, елеганција, и комунални услуги.Огништето & Харбор 600 GSM Рака & Бања Пешкир Колекција – 100% Памук Луксузни Сет од 2 Бања Крпи, 2 Рачни Крпи & 6 Washcloths – Ултра Мека & Абсорбента Крпа за Миење & Крпа за Бања и Плажа - Зелена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат