• Неодамнешно
BLOOMBY Едноставно Свежи Крпа Сет, Супер Меки, Брз-Суви, Лесно се Грижи, 500 GSM (Руменило Розова, 8 Парче Сет)

BLOOMBY Едноставно Свежи Крпа Сет, Супер Меки, Брз-Суви, Лесно се Грижи, 500 GSM (Руменило Розова, 8 Парче Сет)

Buyers rating:
DEN 671.52

Количина на стоки

Кажете збогум на влажни крпи со ова брзо сушење ребрести крпа.Тие се направена од супер-мека памучна се меша и заврши со нашите специјални Stay New технологија која гарантира дека крпи изгледа свежо, се мијат по миење.Овие крпи се третира со Silvadur технологија за долготрајна свежина.Совршен Крпа Set - Сет вклучува 2 бања крпи 27.55" x 51.8", 2 рачни крпи 19.6" x 35.4" и 4 се мијат крпи 11.8" x 11,8".Нашите памук производи за поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство.Исто така, квалитетите на долготрајна боја заврши и брзо-сува ткаенина, да ги направи извонредни.Тие се направени со мешавина од природни 67% памук и брзо-на-суво рециклирани 33% полиестер.Лесно се Грижат - не користете кајгана, ткаенина softeners, и железо, како што тоа може да го оштети својот квалитет; секогаш се мијат крпи одделно да се минимизира lint.Ние Вредност Вас - Ние не ги следи казна квалитетни одлуки што ни дава 100% доверба во нашите производи.Ние сме тука за да се обезбеди задоволство на нашите клиенти.Ние ви обезбеди со 30 дена БЕЗ ПРАШАЊЕ ПОБАРА ПАРИТЕ НАЗАД гаранција на нашите производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас!.Едноставно Свежи Крпи : Крпи ideated да се задржи свежа, направена со супер-мека Памучна се меша и заврши со нашите специјални Остане Нови TM технологија, BLOOMBY Едноставно Свежи крпи се мирис слободни и способни за одржување на свежината за подолг период.За твоите најдобри удобност, овие крпи се супер мека на допир поради долги памучни влакна се користат во нејзината изградба.Со кадифен-мека чувствуваат дека вреди да се држи кон нашите крпи се високи абсорбента и сува до брзо и лесно, совршен придружник за вашиот следен вода авантура.Достапни се во сите големини со живописни бои и дизајн, BLOOMBY Едноставно Свежи крпи ти дава подобро искуство од други крпи во овој опсег.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат