• Неодамнешно
Класична турска Крпи 6 Парче Памук Бања Пешкир Set - Луксузни Мека и Дебели Бања Крпи 600 GSM Направени со турски Памук (Камен)

Класична турска Крпи 6 Парче Памук Бања Пешкир Set - Луксузни Мека и Дебели Бања Крпи 600 GSM Направени со

Buyers rating:
DEN 1079.76

Количина на стоки

100% турски Вистински Памук - Сите наши влошки се направени со 100% вистински турски памук.Природно кадифен влакна се обезбеди удобност, долговечност, и absorbency.Тоа е совршена комбинација од мек и издржливи турски крпи.Мека и Абсорбента - Заврши околу себе во премиум квалитет бања крпи за максимална absorbency и луксузни допир; лукс тоа да го подигнете вашиот постоечки бања décor.Машина Перат - На жакард ткаени текстура луксузни крпи машина се перат.Препорачливо е да се мијат со топла вода и ја собори сушат на ниска како тоа станува ултра-меки.Оваа 6 Парче премиум квалитет бања пешкир поставите доаѓа во различни големини и бои.Тоа вклучува 2 Бања крпи (30"x54"), 2 рачни крпи (16"x27"), и 2 washcloths (12"x12").Стрес слободни враќа!Задоволни со вашиот производ се врати, и со тоа без проблеми наплата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат