• Неодамнешно
Акварел Авокадо Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби, Коктел Забави & Домашна Употреба, 6 Пакети, 20 x 20

Акварел Авокадо Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,

Buyers rating:
DEN 503.76

Количина на стоки

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се еко-пријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезбедно Материјал : Произведени со користење на совршен полиестер + сатен праска кожа, сомот.Нашите крпа салфетки еднократно, меки, удобни, абсорбента и брзо сушење.Секој крпа салфетка е внимателно да се намали и пораби од најдобрите квалитет на ткаенина, која може да ги задоволи вашите потреби за долго време, идеален за заштита на вашата маса.Совршена Големина : 20" x 20"(50.5 cm x 50.5 cm).Нашите салфетка може да се користи како коктел салфетки, партија салфетки, вечера салфетки, ручек салфетки, кујна салфетки, табела салфетки, свадба салфетки, хотел салфетки, ресторан салфетки, чај партија салфетки, пијалаци салфетки, торта, салфети, десерт салфетки, мезе салфетки.Применливи во Повеќе Наврати : Нашата крпа салфети се погодни за кујна, вечера соба, ангажман партија, свадба банкети, годишнина, роденден, бебе туш, прослави, свечености, конференции и друг празник прилики.Совршен одмор подарок за пријателите и семејството.Машина Перат : Лесен за одржување, овие трајни вечера салфетки може да биде машина за мијат повеќе пати во ладна вода, без нивната боја исчезнат.Пакет плоштадот крпа салфетка x 1 плоштадот крпа салфетки сет од 4 плоштад крпа салфетки сет од 6 Димензии 20" x 20"(50.5 cm x 50.5 cm) Материјал Сатен праска кожа, сомот + полиестер ткаенини, кој е издржлив крпа салфетки може да ги исполни сите домаќинство потреби за секојдневна Табела Декорација светла табела салфетка е погодна за украсување на вашиот табела самостојно, покрај тоа, може да се користи за да одговара на маса душеци да се стави на кафе на маса или на друг мебел, додавање романтично, елегантна, удобно и пријатна атмосфера на вашиот престој.Одличен Подарок Идеја за Сите Прилики Денот на Вљубените, Mardi Gras, Св.Патрик Ден Велигден, Ден на Мајката, Таткото Ден, 4ти јули, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Hanukkah, Божиќ и Нова Година, Забава, Ангажираност, Свадба, Булчински Туш, Бебе Туш, Годишнина, Роденден, Матура, Церемонијата, Пензионирање, Пикник, Barbeque Дена, Градина Партии, Housewarming, и др.Дома Décor..Обновливи и Перат постојат неколку препораки за најдобрите употреба : - машина за миење со ладна вода - собори сува на ниско прилагодување - миење со како боја ткаенина само за да се спречи боја од пренесување - машина за перење/сушење понуди голема погодност, но сепак миење на рацете.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Памук Клиника Крпа Салфетки со Бела Трим – Совршен Секојдневна Употреба Табела Лен – Мека Трајни Перат – Идеален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Памук Клиника Крпа Салфетки со Бела Трим – Совршен Секојдневна Употреба Табела Лен – Мека Трајни Перат – Идеален

100% Памук.Хостинг на една партија или имаат свадба копија од вашите картички?И што би сакал да се направи

DEN 479.76
Свеста Лента Симбол Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна Употреба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свеста Лента Симбол Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна Употреба

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе�

DEN 407.76
Сјајна Блескава Лента Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сјајна Блескава Лента Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери,

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се екопријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезб

DEN 215.76
Црна Мачка Седи На Месечината Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црна Мачка Седи На Месечината Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе�

DEN 743.76