• Неодамнешно
Сјајна Блескава Лента Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби, Коктел Забави & Домашна Употреба, 20 x 20

Сјајна Блескава Лента Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери,

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се еко-пријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезбедно Материјал : Произведени со користење на совршен полиестер + сатен праска кожа, сомот.Нашите крпа салфетки еднократно, меки, удобни, абсорбента и брзо сушење.Секој крпа салфетка е внимателно да се намали и пораби од најдобрите квалитет на ткаенина, која може да ги задоволи вашите потреби за долго време, идеален за заштита на вашата маса.Совршена Големина : 20" x 20"(50.5 cm x 50.5 cm).Нашите салфетка може да се користи како коктел салфетки, партија салфетки, вечера салфетки, ручек салфетки, кујна салфетки, табела салфетки, свадба салфетки, хотел салфетки, ресторан салфетки, чај партија салфетки, пијалаци салфетки, торта, салфети, десерт салфетки, мезе салфетки.Применливи во Повеќе Наврати : Нашата крпа салфети се погодни за кујна, вечера соба, ангажман партија, свадба банкети, годишнина, роденден, бебе туш, прослави, свечености, конференции и друг празник прилики.Совршен одмор подарок за пријателите и семејството.Машина Перат : Лесен за одржување, овие трајни вечера салфетки може да биде машина за мијат повеќе пати во ладна вода, без нивната боја исчезнат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Денот на вљубените Акварел Црвена Роза Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Денот на вљубените Акварел Црвена Роза Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се екопријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезб

DEN 503.76
Сакам Црвено Срце Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сакам Црвено Срце Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се екопријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезб

DEN 760.80
Симпатична Животно Слон Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Животно Слон Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

DEN 71.52
ALAZA Розова Фламинго Птица Животни Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ALAZA Розова Фламинго Птица Животни Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

DEN 71.52