• Неодамнешно
Париз, Ајфеловата Кула и Бакнеж на Усните Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби, Коктел Забави & Домашна Уп

Париз, Ајфеловата Кула и Бакнеж на Усните Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се еко-пријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезбедно Материјал : Произведени со користење на совршен полиестер + сатен праска кожа, сомот.Нашите крпа салфетки еднократно, меки, удобни, абсорбента и брзо сушење.Секој крпа салфетка е внимателно да се намали и пораби од најдобрите квалитет на ткаенина, која може да ги задоволи вашите потреби за долго време, идеален за заштита на вашата маса.Совршена Големина : 20" x 20"(50.5 cm x 50.5 cm).Нашите салфетка може да се користи како коктел салфетки, партија салфетки, вечера салфетки, ручек салфетки, кујна салфетки, табела салфетки, свадба салфетки, хотел салфетки, ресторан салфетки, чај партија салфетки, пијалаци салфетки, торта, салфети, десерт салфетки, мезе салфетки.Применливи во Повеќе Наврати : Нашата крпа салфети се погодни за кујна, вечера соба, ангажман партија, свадба банкети, годишнина, роденден, бебе туш, прослави, свечености, конференции и друг празник прилики.Совршен одмор подарок за пријателите и семејството.Машина Перат : Лесен за одржување, овие трајни вечера салфетки може да биде машина за мијат повеќе пати во ладна вода, без нивната боја исчезнат.Пакет плоштадот крпа салфетка x 1 плоштадот крпа салфетки сет од 4 плоштад крпа салфетки сет од 6 Димензии 20" x 20"(50.5 cm x 50.5 cm) Материјал Сатен праска кожа, сомот + полиестер ткаенини, кој е издржлив крпа салфетки може да ги исполни сите домаќинство потреби за секојдневна Табела Декорација светла табела салфетка е погодна за украсување на вашиот табела самостојно, покрај тоа, може да се користи за да одговара на маса душеци да се стави на кафе на маса или на друг мебел, додавање романтично, елегантна, удобно и пријатна атмосфера на вашиот престој.Одличен Подарок Идеја за Сите Прилики Денот на Вљубените, Mardi Gras, Св.Патрик Ден Велигден, Ден на Мајката, Таткото Ден, 4ти јули, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Hanukkah, Божиќ и Нова Година, Забава, Ангажираност, Свадба, Булчински Туш, Бебе Туш, Годишнина, Роденден, Матура, Церемонијата, Пензионирање, Пикник, Barbeque Дена, Градина Партии, Housewarming, и др.Дома Décor..Обновливи и Перат постојат неколку препораки за најдобрите употреба : - машина за миење со ладна вода - собори сува на ниско прилагодување - миење со како боја ткаенина само за да се спречи боја од пренесување - машина за перење/сушење понуди голема погодност, но сепак миење на рацете.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Игра Контролер Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Игра Контролер Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се екопријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезб

DEN 1209.60
Сакам Црвено Срце Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сакам Црвено Срце Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки за Кујна, Вечери, Свадби,

Силна : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се екопријателска алтернатива за хартиени крпи.Најбезб

DEN 760.80
ALAZA Цвеќиња и Пеперутки Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ALAZA Цвеќиња и Пеперутки Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с�

DEN 2198.40
ALAZA Етничка Слон и Lotus Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ALAZA Етничка Слон и Lotus Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с�

DEN 71.52