• Неодамнешно
Ладење Крпи за Врат и на Лице(40x 12), Микрофибер Мраз Пот Крпа за Јога & Салата & Тренингот, Мека Дише Зиморничав Крпа за Спорт, Кампување, Фитнес, Трчање, Планинарење, Го

Ладење Крпи за Врат и на Лице(40x 12), Микрофибер Мраз Пот Крпа за Јога & Салата & Тренингот, Мека Дише Зиморничав

Buyers rating:
DEN 816.00

Количина на стоки

????Инстант Ладење и Обновливи????Златна Scute ладење крпа е направен од хипер-исчезне дише мрежа материјал со моќни апсорпција на вода и пот.Без хемикалии значи дека секој може да ги користат нашите микрофибер крпи дури и миленичиња. ????Имајте Треска????Мраз крпа останува разладени за до 3 часа по вие едноставно впие, присилува надвор и предвремени тоа.Тоа е совршен за топлотни удари, активности на отворено, затворен простор, треска или главоболка терапија, топлотниот удар превенција, заштита од сонце заштита. ????Повеќенаменски Пот Ладење Влошки????Овие застрашувачки пешкири не се само совршен за сите видови на внатрешна и надворешна активности, како што се јога, , работи, голф, тенис, пливање, тренингот, салата, тренингот, фитнес и градинарството, но исто така погоден за температура или главоболка терапија, топлотниот удар превенција, заштита од сонце заштита. ????Лесно да се Носат????Со водоотпорен пластични торбичка, тоа е лесно да се носат зиморничав крпа за искачи,пешачење, циклус итн.На обновливи торбичка е пријателски кон земјата и заштедува простор.Складирање торбичка доаѓа со carabiner клипови од живописни бои кои одговараат на пешкир.Клипот го прави погодно да се закачите на ладење крпа на појасот на спортска торба и патување ранец. ????Услуги На Клиентите????Се надеваме дека нашите производи може да ви обезбеди со добра користи искуство.Ако ви се исполнат на секој проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе обезбеди 100% задоволително решение за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Крпи Спортски Фудбалски Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Крпи Спортски Фудбалски Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај

Висококвалитетни материјали : superfine влакна, производ страна должина : 30cm / 11in, со lanyard.Издржливи : висок кв�

DEN 1588.80
WinCraft Влакна Плажа Крпа 9lb 30x60 МАК Екипи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WinCraft Влакна Плажа Крпа 9lb 30x60 МАК Екипи

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите шт�

DEN 287.76
Симпатична Крпи Сино Небо Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај базенот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Крпи Сино Небо Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај базенот

Висококвалитетни материјали : superfine влакна, производ страна должина : 30cm / 11in, со lanyard.Издржливи : висок кв�

DEN 792.00
Џеј надворешни работи франко Кикирики Соништа во Боја Голема Гордост Бања/Базен/Плажа Крпа - Супер Меки & Абсорбента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џеј надворешни работи франко Кикирики Соништа во Боја Голема Гордост Бања/Базен/Плажа Крпа - Супер Меки & Абсорбента

100% Памук.СУПЕР МЕКИ & АБСОРБЕНТА – Голема крпа мерки 34 x 64 инчи.Оваа крпа е направен од 100% памук тери обез�

DEN 599.76
Симпатична Крпи Цртан филм Симпатична Куче Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Крпи Цртан филм Симпатична Куче Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање

Висококвалитетни материјали : superfine влакна, производ страна должина : 30cm / 11in, со lanyard.Издржливи : висок кв�

DEN 1106.40