• Неодамнешно
BESTORI Јога Крпа Брз Сува Фитнес Крпа Гума Зафат Точки Не се Лизга на Дното за Пилат Вежба

BESTORI Јога Крпа Брз Сува Фитнес Крпа Гума Зафат Точки Не се Лизга на Дното за Пилат Вежба

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Дизајн Карактеристики : Ова микрофибер јога крпа е супер абсорбента и многу antiskid честички.Овие јога мат крпи зафат најдобро кога влажна;кој е совршен во текот на тие долги Bikram Жешка Јога Сесии.Имајќи основани,фокусирани,и во совршен баланс.Супер Абсорбента и Wicking : екстра големи мат крпа е 72 x 24 инчи и ќе ја апсорбираат потта и влага, без зачестеноста или брчки што го прави совршен жешка јога мат topper.Преносни и Лесна : На помалку од 1,5 килограми нашите јога крпа е совршен за да се носи насекаде.Ако сте загрижени во врска со користењето на студио мат, но не сакате да го носат на вашиот сопствен околу само земете крпа и практика со мир на умот.Лесен за Чистење : Машина за миење на кул одделно или со слични бои,сушење на ниска во фен или висат да се исуши.Се мијат по секоја класа за чиста свежа пракса површината.Разноврсна Популарни Подароци : Совршен за активности на отворено,затворен простор,физички третман како треска или главоболка терапија,топлотниот удар превенција,заштита од сонце заштита;идеален како подарок за кујна вработените,отворено работници,на спортски ентузијасти и мајка со бебето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Џеј надворешни работи франко Кикирики Соништа во Боја Голема Гордост Бања/Базен/Плажа Крпа - Супер Меки & Абсорбента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џеј надворешни работи франко Кикирики Соништа во Боја Голема Гордост Бања/Базен/Плажа Крпа - Супер Меки & Абсорбента

100% Памук.СУПЕР МЕКИ & АБСОРБЕНТА – Голема крпа мерки 34 x 64 инчи.Оваа крпа е направен од 100% памук тери обез�

DEN 599.76
Симпатична Крпи Спортски Фудбалски Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Крпи Спортски Фудбалски Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај

Висококвалитетни материјали : superfine влакна, производ страна должина : 30cm / 11in, со lanyard.Издржливи : висок кв�

DEN 1588.80
Симпатична Крпи Сино Небо Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај базенот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Крпи Сино Небо Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање покрај базенот

Висококвалитетни материјали : superfine влакна, производ страна должина : 30cm / 11in, со lanyard.Издржливи : висок кв�

DEN 792.00
Симпатична Крпи Цртан филм Симпатична Куче Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Крпи Цртан филм Симпатична Куче Кадифен Базен Крпи со Уникатен Дизајн Мека Пливаат Крпа за Деца Сончање

Висококвалитетни материјали : superfine влакна, производ страна должина : 30cm / 11in, со lanyard.Издржливи : висок кв�

DEN 1106.40
WinCraft Влакна Плажа Крпа 9lb 30x60 МАК Екипи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WinCraft Влакна Плажа Крпа 9lb 30x60 МАК Екипи

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите шт�

DEN 287.76