• Неодамнешно
Американскиот Индустриски / 2 1/2 Тело/Око за Око Полиестер Круг Прашка - Зелена / 4 Ft. Долго / Ee60X4' / 5,300 Lbs. Вертикална

Американскиот Индустриски / 2 1/2 Тело/Око за Око Полиестер Круг Прашка - Зелена / 4 Ft. Долго / Ee60X4' / 5,300

Buyers rating:
DEN 698.40

Количина на стоки

(ЗЕЛЕНА) произведено ВО САД / ПОЛИЕСТЕР / ASME B30.9 / CORDURA ТЕЛО ЗА ЗАШТИТА ОД ГРЕБНАТИНКИ. 5,300 LBS.ВЕРТИКАЛНА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ. 4,200 LBS.ЃЕРДАН ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ. 10,600 LBS.ВЕРТИКАЛНА КОШНИЦА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ.ДВОЈНО ПОЛИЕСТЕР ЅИД ЈАКНА / ПРАШКА КОНФИГУРИРАН ЗА 5 : 1 ОДНОСОТ ПАУЗА СИЛА ДА СЕ ОЦЕНЕТИ СО КАПАЦИТЕТ.АМЕРИКАНСКИОТ ИНДУСТРИСКИ / 2 1/2" ТЕЛО / Око За Око Полиестер Круг Прашка - ЗЕЛЕНА / 4 FT.ДОЛГО / EE60 X4' / 5,300 LBS.ВЕРТИКАЛНА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ / 4,200 LBS.ЃЕРДАН ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ / 10,600 LBS.ВЕРТИКАЛНА КОШНИЦА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ / СОГЛАСУВА ДА ASME B30.9 УПАТСТВА / ПАУЗА СИЛА ДА СЕ ОЦЕНЕТИ СО КАПАЦИТЕТ ОД 5 ДО 1 СООДНОС / ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД / ТЕЛО НАД ПОМЕШАНИ СО CORDURA/ ПРЕМИУМ ТАГИРАЊЕ СИСТЕМ.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ПОЛИМЕР ПРОЗОРЕЦ ДИЗАЈНИРАН ДА OUTLAST КОНКУРЕНЦИЈАТА, ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТЕНИ ЗА МАКСИМАЛНА ЧИТЛИВОСТ, КОНТИНУИРАНО ПОРАБИ ЗА МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ.УВ ОТПОРНИ.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО U. S. A.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стандард Бела Бескрајни Roundsling
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стандард Бела Бескрајни Roundsling

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС Излишни Тагирање Сис

DEN 1439.52
Simian GT Бела Бескрајни Roundsling
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Simian GT Бела Бескрајни Roundsling

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

DEN 1423.44