• Неодамнешно
Zymo Истражување C1025-50 2.0 мл V-Дното Јасно Цевка со Капа (Пакување од 50)

Zymo Истражување C1025-50 2.0 мл V-Дното Јасно Цевка со Капа (Пакување од 50)

Buyers rating:
DEN 586.56

Количина на стоки

2.0 мл skirted цевки.Земја На Потекло : Сад.Изработени од полипропилен.Објектот Пакет Димензија : 12.7" L x 17.78" W x 2.54" H. Јасни 2. 0 ml skirted цевки направени од издржлив полипропилен изградба.Достапни како V-дното или U-дното цевки предвидени со капи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат