• Неодамнешно
Брукс Живот Науки 66-32043-L FluidX Не-Кодирани Примерок Чување Цевки со Внатрешен Навој, 1.4 mL, Uncapped, TwistLock и LidLock, Багажник, Пакување од 960

Брукс Живот Науки 66-32043-L FluidX Не-Кодирани Примерок Чување Цевки со Внатрешен Навој, 1.4 mL, Uncapped,

Buyers rating:
DEN 6899.76

Количина на стоки

Единствен и постојан 2 D баркод ласерски-гравирани во висок контраст на цевка база.Подеднакво погоден за справување со или завртка капи или TPE септумот капи.Fluid X цевки биле течење тестирани за да се обезбеди примерок за безбедност.Развиена за да се надминат барањата на примерок за безбедност, управување и следење во модерна високо-густина на чување апликации.Fluid X 2 D-Barcoded за 0,7 ml надворешни тема цевки носат уникатен и постојан висок контраст 2 D-бар-код цевка идентификатор на база на цевката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат