• Неодамнешно
Zymo Истражување C1026-50 2.0 мл V-Дното Килибар Цевка со Капа (Пакување од 50)

Zymo Истражување C1026-50 2.0 мл V-Дното Килибар Цевка со Капа (Пакување од 50)

Buyers rating:
DEN 589.44

Количина на стоки

2.0 мл skirted цевки.Со капа.Изработени од полипропилен.Земја на потекло : сад.Јасно 2. 0 ml skirted цевки направени од издржлив полипропилен изградба.Достапни како V-дното или U-дното цевки предвидени со капи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат